Янукович не хоче брати участь у суді над ним, але суд продовжиться

Екс-президент України заявив, що відмовляється брати участь у заочному судовому процесі над ним у справі про державну зраду. Він також сказав, що відкликає своїх адвокатів. У четвер суд продовжиться.

Колишній президент України Віктор Янукович, який наразі перебуває в Росії, заявив, що відмовляється брати участь у заочному судовому процесі за звинуваченням у державній зраді. Про це він сказав увечері середи, 5 липня, в ефірі програми "Час" на російському телебаченні. Він також висловив намір відкликати своїх адвокатів.

На думку Януковича, результат процесу "заздалегідь визначено". "Це не суд, а чистої води профанація", - наводить його слова інформагенція. Він також повідомив, що вирішив "відкликати з процесу своїх захисників". Президент-утікач закинув Києву, що "в країні знищено правосуддя", а "адвокати безсилі". Янукович висловив переконання, що мета нинішнього процесу - ухвалити обвинувальний вирок і звинуватити його "у всіх минулих, теперішніх і майбутніх бідах України".

Наприкінці червня Оболонський районний суд Києва ухвалив рішення розглядати кримінальне провадження за обвинуваченням Віктора Януковича у державній зраді та низці інших злочинів проти державності за заочною процедурою. 3 липня генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Янукович може брати участь у судовому розгляді справи лише на території України, котра гарантує йому безпеку. У четвер, 6 липня, в Оболонському районному суді Києва продовжиться розгляд по суті справи за обвинуваченням Януковича в держраді. Про це речниця генерального прокурора України Лариса Сарган написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію