Поліція затримала другого підозрюваного у вбивстві двох підприємців, тіла яких знайшли у червні

33-річного чоловіка, раніше судимого мешканця Київщини, взяли під варту. Йому оголошено про підозру у скоєнні розбійного нападу.

Тіла безвісти зниклих осіб, оголошених в розшук у минулому році, поліцейські знайшли у Полтавському районі в червні поточного року. Тіла жертв були закопані в лісосмузі. В обох виявлено вогнепальні поранення голови. За підозрою у скоєнні розбійного нападу та незаконного заволодіння транспортним засобом правоохоронці затримали 36-річного чоловіка.

Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- Було встановлено місцезнаходження запасних частин до автомобіля. При проведенні санкціонованих обшуків вони були вилучені. Здобутими доказами було доведено вину одного із фігурантів, та йому було оголошено підозру у скоєнні подвійного вбивства.

У теперішній час встановлено особу другого фігуранта цієї справи.

Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- Йому було пред'явлено підозру за скоєння розбійного нападу. Оскільки, за його словами, він не хотів їх вбивати, а хотів скоїти лише розбійний напад та забрати матеріальні цінності, які знаходилися на місці пригоди.

Наталія Лець, заступник начальника управління Прокуратури Полтавської області

- Це раніше судимий житель Київської області, який деякий час проживав на Полтавщині. Йому 33 роки. Наразі перевіряється його причетність до вчинення умисного вбивства підприємців.

Затриманим може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років, або довічне позбавлення волі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію