У Полтаві в середу вранці перекривали дорогу

На такий крок мешканців будинку по вулиці Небесної Сотні, 114 штовхнула безвихідь. Вже шостий день вони не мають змоги приготувати їжу та викупати дітей. Усе через те, що у їхньому будинку вимкнули газ.

По вулиці Небесної Сотні у Полтаві зупинився транспорт. На пішохідному переході дорогу перекривають мешканці будинку, що розташовується поряд. Їхні оселі майже тиждень без газу.

Майя Чорна, мешкає по вул. Небесної Сотні, 114

- В нашому під'їзді другому 8 маленьких дітей: купати не можемо, готувати не можемо, не годувати, ніщо. А вони що роблять? Покупатися ми не можемо, тому що у нас у всіх стоять колонки, гарячої води немає.

Проблеми з газопостачанням у цьому будинку, кажуть мешканці, виникали і раніше. Траплялися витоки газу. Аварійна служба в міру своїх можливостей їх ліквідовувала.

Тетяна Кубракова, мешкає по вул. Небесної Сотні, 114

- «Аварійка» так, трішки полагодить та поїде. Цього разу, коли ми викликали «аварійку», виявилося, що в нас 10 см труби прогнило. Нам одразу відімкнули газ у будинку і сказали, що в понеділок будуть проводитися ремонтні роботи. В понеділок нам сказали відкритим текстом, що робіт проводитися не буде, тому що немає взаємодії між «Полтавагаз» і ЖЕО-2.

Зі своєю газовою проблемою мешканці зверталися до різних установ та організацій. Почули і відгукнулись тільки депутати Соціал-демократичної партії.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Вчора депутатами СДП була проведена зустріч із мешканцями будинку, і було вирішено питання про перекриття вулиці для того, щоб привернути увагу можновладців до цієї проблеми, до проблеми людей, які шостий день знаходяться без гарячої води і газопостачання.

Акція протесту на дорозі у середу тривала близько години. На цьому люди зупинятися не стали.

Олександр Кісільов, депутат Подільської районної у м.Полтава раді від Соціал-демократичної партії (СДП)

- Зараз ми з громадою вирушаємо до «Полтавагазу», будемо намагатися докликатися до керівництва «Полтавагазу», щоб вони все-таки відреагували на цю ситуацію. В подальшому сьогодні також будемо рухатися у приймальню Ляміна, заступника міського голови по ЖКГ.

У «Полтавагазі» пояснюють: відповідно до законодавства, власником внутрішньобудинкових газових мереж є балансоутримувач або керуючий будинком. В даному випадку – це комунальне підприємство ЖЕО-2. Взаємовідносини між власником газових мереж і оператором ГРМ відбуваються виключно на договірних умовах.

Ольга Левченко, прес-секретар ПАТ «Полтавагаз»

- Безперечно, аварійна служба не може знати по конкретному будинку, є договір, чи немає, тому аварійна група, яка приїхала, фахівці «Полтавагаз» локалізували витік газу і відключили газопостачання. Коли ж на понеділок виявилося, що цього договору немає, відповідно, пішла така ситуація.

Подільський депутат-соціал-демократ Олександр Кісільов разом з мешканцями домігся від міськвиконкому вирішення ситуації із газопостачанням вже найближчим часом. Управління ЖКГ візьме на себе витрати на виконання усіх ремонтних робіт із газовою трубою. Однак, у СДП вимагають вирішити ситуацію глобально, щоб мешканці інших будинків не ставали заручниками відносин між «Полтавагазом» та містом. 

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- На щастя, ця акція дала результат. Хоча мене засмучує те, що лише таким шляхом люди можуть добитися якихось результатів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію