Учасники АТО зможуть проходити реабілітацію у комфортних умовах

В обласному госпіталі для ветеранів війни нині триває ремонт. На цей момент вже замінені вікна та двері. Якість виконаних робіт днями тут перевірив народний депутат України Сергій Каплін.

У цих приміщеннях поки що працюють не люди в білих халатах, а будівельники. Обласний госпіталь для ветеранів переживає ремонт. Цього дня його проведення контролює народний депутат України Сергій Каплін, який допоміг знайти ресурс для оновлення хірургічного та неврологічного корпусів. 

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Я перевіряю кожне вікно, кожні двері, стан виконання робіт. Наша команда стежить за тим, щоб всі роботи відбувалися чесно, відповідно до чинного законодавства.

Торік у закладі за кошти, які вибив для Полтавщини лідер СДП, замінили 117 вікон. І пацієнти, і лікарі цієї зими вже встигли відчути ефект від них. 

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Заміна вікон у комунальних закладах дає економію десь приблизно 30-40% в збереженні енергоресурсів. Після того, як ми допомогли встановити в першому корпусі ці вікна, температура підвищилася до нормальних 22-23, і люди спокійно могли взимку працювати.

На сьогоднішній день у госпіталі проходять лікування як ветерани Другої світової війни, так і учасники бойових дій на Сході України.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Десятки тисяч наших бійців повернулися зі Сходу. Ці люди потребують опіки, уваги та працевлаштування. І найголовніше, чого вони потребують, – це реабілітації і охорони їхнього здоров'я. І ми все зробимо, щоб умови для захисту їх здоров'я були.

Загалом галузь охорони здоров'я представники Соціал-демократичної партії називають пріоритетною для себе. Відтак, і надалі обіцяють опікуватися нею і залучати додаткові кошти на її розвиток на Полтавщині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію