Регіональних кадровиків фіскальних органів вчили працювати за європейськими стандартами

У рамках місії Євросоюзу «Консультація заради довіри» у Полтаві відбувся семінар-тренінг для працівників з підбору персоналу. Його тема: «Відбір кадрів, проведення співбесід, управління компетенціями».

Європейські стандарти – для фіскальної служби України. У Полтаві пройшов тренінг з ефективного відбору кадрів. Навчали керівників з управління персоналом фіскальної служби. Серед спікерів – експерти Консультативної місії Європейського Союзу.

Тетяна Пажитнова, керівник Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС України

- Вони інтерактивні, під час тренінгів відбуваються рольові ігри, навчання. Експерти, які беруть сьогодні участь в тренінгу, – це досвідчені фахівці HR з бізнесу.

Тут зібрали працівників регіональних офісів ДФС України. Окрім Полтави, тут держслужбовці з Дніпропетровської та Запорізької, Луганської та Донецької, Сумської та Харківської областей. Головна тема практикуму – роль спеціаліста з підбору персоналу у діяльності державних органів. 

Анастасія Завада, спеціаліст з митних питань Консультативної Місії Європейського Союзу

- Місія сконцентрована на консультаційній діяльності. Це проведення процедур в кадровій сфері, налагодження правоохоронної функції... орієнтація на сучасність, на стандарти, які відповідать кращим європейським зразкам.

Нові знання для персоналу, потім – реформування фіскальної служби, як наслідок – наближення до стандартів Євросоюзу – за такою схемою працюють фахівці тренінгу. Такі навчання вже відбулися у Києві, Львові та Одесі. Наразі експерти Консультативної місії вже працюють над розробкою другого етапу тренінгів.

Тетяна Пажитнова, керівник департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС України

- В кінці літа ми проведемо ще один етап, який буде присвячений адаптації, мотивації та оцінці персоналу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію