Рятувальники всі вихідні гасили пожежі: і лісові, і торфяні

Більшість вдалося ліквідувати, та над деякими пожежники ще працюють. Причини різні, але людський фактор та безвідповідальність посідають першу сходинку.

Пожежа за пожежею. У понеділок в Полтавській області виникло 2 торфяні пожежі, одна з них – поблизу с. Ісківці Лохвицького району. 

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полтавській області

- Вогнем було знищено поверхневі поклади торфу на площі 0,3 га. Пожежу було ліквідовано одним відділенням 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Інша пожежа виникла через займання сухої трави. Виявилось, що горіння почалось ще 1 липня, але цей факт місцеві ігнорували, і нічого не повідомляли в службу порятунку. Вже коли пожежа охопила площу 30 га, почали бити на сполох.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полтавській області

- Поблизу с. Трубаї Глобинського району горить суха трава. Рятувальники ліквідували загорання трави. Але саме тут є поклади торфу, і поверхневе займання перейшло в глибинне на площі близько 2 га.

Гасилу цю пожежу 4 відділення служби порятунку. Пожежники і досі працюють над ліквідацією горіння. 

Без уваги червоного півня не залишилися і лісництва Полтавщини. Цими вихідними горіло одне із них – Малоперещепинське. Знищено майже 2 га лісової підстилки. Ще одна пожежа виникла неподалік Горішніх Плавнів. Причина – необережне поводження з вогнем. У результаті знищено 20 соток наземних сухих рослин. Обидві пожежі ліквідовані. 

Олександр Глушко, головний лісничий ДП «Полтавське лісове господарство»

- Відпочиваючих в лісі стало більше, але кількість пожеж не змінилась. Здебільшого люди безвідповідально відносяться до своїх громадянських обов'язків.

Нагадаємо, з початку року в екосистемах Полтавщини виникло майже 300 пожеж.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію