Полтавщина шукає ідеї для інвестиційних проектів

Відповідний конкурс в області оголосять цього тижня. До участі у ньому запрошують як досвідчених підприємців, так і бізнесменів-початківців, які мають бажання поліпшувати інвестиційну привабливість нашого регіону. Про умови конкурсу та його часові рамки на прес-конференції місцевим журналістам розповіла очільниця Департаменту економічного розвитку Інна Іщенко.

«Горизонти Полтавщини» – конкурс, який цього тижня стартує у нашій області. Підкорювати нові для себе простори у ньому запрошують усіх охочих, хто має цікавий бізнес-проект.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- До зазначеного конкурсу запрошуються всі бажаючі, всі громадяни України, фізичні та юридичні особи-підприємці, студенти, активна молодь, які мають свою власну бізнес-ідею і потребують додаткових інвестиційних ресурсів для її реалізації.

Ідеї, які організатори конкурсу пропонують подавати учасникам, можуть стосуватися різних галузей: туризм, охорона здоров'я, освіта та наука, спорт, дозвілля, агропромисловий розвиток, інфраструктура тощо. Як окрема категорія розглядатимуться заявки на start-up проекти. Конкурс проходитиме у два етапи. Перший передбачатиме збір та аналіз заявок учасників.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- За результатами відбору конкурсної комісії буде відібрано найцікавіші проекти, які перейдуть до другого етапу конкурсу. В рамках другого етапу конкурсу, і також за підтримки Програми, це Програма підтримки малого та середнього підприємництва, буде проведено навчання щодо написання та оформлення цікавих цих бізнес-ідей, бізнес-проектів, які будуть готові до реалізації.

Учасники другого етапу конкурсу, говорить Інна Іщенко, отримають сертифікати про проходження навчання, а переможці візьмуть участь у Міжнародному економічному форумі, який відбудеться у жовтні 2017 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію