У серпні обласний центр екстреної медичної допомоги святкуватиме новосілля

У закладі відкриють новий добудований корпус. Його зведення розпочалося наприкінці минулого року, а зараз – вийшло на фінішну пряму – залишилося провести оздоблювальні роботи. Днями на будівництві побував народний депутат України Сергій Каплін, який допоміг знайти на нього кошти.

Наприкінці 2016 року в обласному центрі екстреної медичної допомоги розпочалося будівництво. Нині воно добігає кінця. Біля головного корпусу центру зводять добудову у чотири поверхи. Проведення цих робіт викликано сучасними потребами закладу.

Олександр Лавренко, головний лікар КУ «Полт.обл.центр екстреної медичної допомоги»

- З першого січня 2013 року в силу увійшов Закон України «Про екстрену медичну допомогу». Цим Законом України на базі центральних станцій екстреної медичної допомоги, станцій обласних центрів повинні були створити центри екстреної медичної допомоги області, обласні центри.

Відтак виникла необхідність розширення площі центру екстреної допомоги. Зараз, завдяки добудові, її збільшили вдвічі. 

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Ми розуміємо зараз, у яких умовах працюють люди, які безпосередньо приймають виклики, виїжджають на виклики, ми розуміємо, що їм потрібні нормальні умови для роботи: просторі кабінети, нормальні кімнати для відпочинку, нормальні кімнати для проведення навчання.

Як тривають ремонтні роботи у закладі, перевірив народний депутат України Сергій Каплін. Обранець посприяв у виділенні коштів на перебудову. Говорить: особисто вибивав кожну копійку для «швидкої», щоб зробити комфортнішим приміщення для тих, хто цілодобово – на варті здоров’я полтавців. 

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Наше завдання – зробити так, щоб за першим же викликом, коли людина набирає екстрену службу, службу екстреної допомоги, швидко, вчасно, рятуючи життя, доїхала швидка.

Валерій Прядко, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській обласній раді 

- Гаразди людей і здоров'я людей для майбутнього нашої нації у нашого народу. І тому на це спрямована діяльність щодо термомодернізації, добудови, відновлення наших об'єктів лікарняних, і екстрена медицина, і госпіталь, обласна лікарня, онкологічний диспансер, і багато лікарень по області, районних лікарень, міських лікарень, яким ми також допомагаємо, включаючись із обласного бюджету і з державного бюджету.

Нардеп зі своєю командою пройшовся всіма коридорами добудованої частини корпусу, оглянув майбутні робочі кабінети медиків, а також перевірив будівельні роботи на даху.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Куди не кинь оком, з четвертого поверху скрізь видно нашу роботу. Будь ласка – госпіталь: ми замінили усі вікна у госпіталі, вибили гроші з державного бюджету, тепер там не буде холодно, нашим ветеранам взимку, і держава буде на цьому заощаджувати гроші. І на ці заощаджені гроші робити дороги, ремонтувати під'їзди, дахи іншим людям у нашому місті. Далі – онкодиспансер. Усі вікна, 147 вікон, було замінено в онкодиспансері. Я особисто перевіряв якість.

Закінчити будівництво цього нового корпусу у закладі мають надію вже у серпні цього року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію