Мінфін оприлюднив лист Коломойського і Боголюбова з проханням націоналізувати ПриватБанк

Міністерство фінансів України на своєму сайті оприлюднило лист від 16 грудня 2016 року до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана від колишніх найбільших акціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова з проханням придбати акції банку і ухвалити позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації

У повідомленні Мінфіну зазначається, що термін, до якого колишні акціонери ПриватБанку в односторонньому порядку зобов'язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфеля банку, закінчився 1 липня 2017 року.

Міністерство Фінансів України Міністерство Фінансів України

"Згідно з інформацією, якою володіє Міністерство фінансів, значного прогресу в реструктуризації досягнуто не було", - йдеться в повідомленні.

Мінфін також зазначає, що націоналізація ПриватБанку була необхідним кроком для порятунку Банку і забезпечення фінансової та економічної стабільності в Україні. "Адже виведення з ринку найбільшого банку в країні, де тримають вклади понад 20 млн українців і через який здійснюється понад 60% всіх роздрібних платежів, могло призвести до дестабілізації фінансової системи країни і негативно вплинути на економіку загалом", - зазначають у відомстві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію