1 липня в Україні відзначатимуть День архітектури

Напередодні полтавських будівничих вітала місцева влада. Вручали грамоти, дарували квіти, обіцяли підтримувати будівельне мистецтво і надалі.

Банки, офіси, житлові будинки – це все справа його рук. Пан Микола – голова Полтавської спілки ахітекторів України. Каже: будівничий має володіти двома якостями – працьовитістю та впертістю. Бо на шляху архітектора – море перепон.

Микола Карюк, голова Полтавської обласної організації «Національна спілка архітекторів»

- В роботі проектування та будівництва беруть участь дуже багато людей. Але є завжди автор, людина, яка це придумала. Як воно буде виглядати, якого розміру, який образ, стилістика, фасад... Все це придумує архітектор.

А цей, на вигляд – дуже молодий чоловік, в архітектурі вже 15 років. Почалось все з малювання ще в шкільні роки, тепер він працює в проектній фірмі.

Сергій Сазонов, архітектор

- Приваблює створення проектів, новколишнього середовища. Це будівлі, малі архітектурні форми, ландшафтний дизайн.

Самобутня та потужна – так охарактеризовує архітектуру Полтави головний архітектор міста. Розповідає: зараз ведуться роботи з реставрації, збереження та будівництва нових архітектурних елементів.

Микола Шевельов, головний архітектор Полтави

- У полтавських архітекторів напрацьований свій стиль, в якому поєднуються історичний спадок та необхідність експлуатації нових об'єктів, які продиктовані сучасними вимогами.

Вітає з професійном святом архітекторів і міська влада. А очільник міста запевняє: «Влада готова брати на себе фінансові витрати архітектурних проектів міста».

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Жодна територіальна громада жодного міста, жодного селища і, мабуть, держава не може існувати без архітектури. В цьому році, тільки в першому кварталі, 33 тисячі кв/м здано в експлуатацію. І я дивлюсь на інші міста обласного підпорядкування, то в жодному місті не будується стільки кв/м.

Нагадаємо, 1 липня в Україні відзначають національне професійне свято – День архітектора.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію