Полтавець – чемпіон Європи з боксу

Олександр Хижняк днями у Харкові завоював цей почесний титул. А сьогодні у Полтаві його вітали перші особи області – губернатор та голова обласної ради. Від посадовців спортсмен отримав грошовий сертифікат, та й сам у боргу не залишився.

Чемпіонат Європи-2017 – історичні зманання для України та Олександра Хижняка. По-перше – на рідній українській землі, по-друге – із золотою нагородою. На цьому відео – його фінальний поєдинок із азербайджанським спортсменом. Олександрові вдалося перемогти свого суперника та стати кращим у ваговій категорії 75 кг. 

Олександр Хижняк, чемпіон Європи з боксу 2017 року

- Саме рідні стіни допомагали і підтримували. Йшли вперед, робили все для того, щоб порадувати своїх вболівальників, зробити все для того, щоб вони були задоволені, наша країна була найкращою. Після чого, як ви вже знаєте, – найкраща команда в Європі по підсумках цього чемпіонату стала.

Цього дня чемпіона чествують в облдержадміністрації. Від влади Олександр та його тренер отримують грошові сертифікати.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Ми от сьогодні з Олександром Юрійовичем домовилися, що ми забов'язані підтримувати спорт, тим більше – такого високого гатунку. І наступний бюджетний рік ми будемо достатньо великі гроші виділяти для таких спортсменів. 500 тисяч з обласного бюджету будемо виділяти на покращення житлово-побутових умов.

Зупинятися на досягнутому у спорті Олександр Хижняк, каже, не збирається. У його планах – стати першим на чемпіонаті світу та Олімпійських іграх.

Олександр Хижняк, чемпіон Європи з боксу 2017 року

- Олімпійська золота медаль для кожного спортсмена, не тільки боксера, є найвищим показником у спорті. До неї і ми прагнемо, до неї ми йдемо.

А на згадку про тріумфальний чемпіонат Європи для Полтавщини Олександр Хижняк подарував губернатору Валерію Головку боксерські рукавички «Українських отаманів».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію