Голови полтавських ОСББ досі вимагають передачі будинків у їх розпорядження

Цього разу обурена громадськість вимагала перемовин з керівником комунального підприємства ЖЕО-2 Олександром Ландарем. Та в останнього, як виявилося, на розмови з людьми часу немає.

З самого ранку з десяток голів ОСББ зібралися у приміщенні Шевченківської районної ради, щоб особисто переговорити з начальником комунального підприємства ЖЕО-2 Олександром Ландарем. Якщо ж зранку люди ще застали його на робочому місці, то з приїздом нашої знімальної групи пана Ландаря вже не було. 

- А коли буде ваш начальник на роботі?

- Я зараз точно не скажу, він на об’їзді.

- Ну об’їзд до якої години у нього?

- Кожен раз по-різному, дивлячись, які питання він вирішує.

Люди почали вимагати, щоб їм показали кабінет Олександра Ландаря, щоб переконатися, що його справді немає на робочому місці. 

Неля Діткевич, голова ОСББ «Гетьмана, 5»

- Сьогодні ми прийшли до ЖЕО-2 з питанням про те, чому не виконується рішення сесії від 24 березня цього року. У цьому рішенні було про перелік певних будинків, про їх списання і передачу на баланс ОСББ.

Богдан Лис, голова асоціації ОСББ «Відповідальність. Справедливість. Єдність»

- На минулому тижні головам ОСББ почали приходити листи про те, що КП ЖЕО-2 не має підстав, тобто, у нього немає рішення міської ради, оригіналів немає з додатками, в яких є перелік будинків, в яких є склад комісії, якою має відбуватися списання будинків.

Богдан Лис говорить, що люди прийшли, налаштовані на спокійну розмову або проведення «круглого столу», щоб з’ясувати всі нюанси, через які досі не відбулася передача будинків на баланс ОСББ. 

Богдан Лис, голова асоціації ОСББ «Відповідальність. Справедливість. Єдність»

- Керівник не захотів з нами спілкуватися. Гримнув дверима, сказав, що у нього немає часу, і в нього робота. Тобто, питання передачі будинків для нього, значить, – не робота.

Голови ОССБ кажуть, що люди вже почали зневірюватися у тому, що будинки перейдуть у їх власність, адже деякі з них борються за право власності вже близько року.  

Олена Філенко, голова ОСББ «Раїси Кириченко, 4»

- У кінці минулого літа мене зустрічали мешканці і питали, коли ми вже будемо платити гроші на власний рахунок, ми будемо їх використовувати на свої потреби. Зараз я іду по вулиці, і мене взагалі вже ніхто не питає. У людей вже нема ніякої ініціативи.

Якщо й надалі справа не рушить з місця, люди налаштовані позиватися до суду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію