Уже 72 роки такий предмет як фізкультура викладається в школах України

Про його необхідність сьогодні говорять не лише вихователі, а й медики. Та й серед самих учнів фізкультура залишається улюбленим предметом. Із запровадженням 12-річної системи навчання фізичне виховання буде вивчатися не лише практично, а й теоретично.

У 1935 році в українських школах вперше запровадили уроки фізичного виховання. Нині вони стали невід'ємною частиною навчального процесу. Спеціалізується на вихованні спортсменів і чотирнадцята міська гімназія «Здоров'я». Старший викладач фізкультури тут – Тетяна Богодушко, в цій сфері працює уже 25 років. Говорить, що урок фізичного виховання завжди був і залишається одним з улюблених предметів дітей.

Збільшили останнім часом і кількість годин на фізичне виховання, пояснює Тетяна Богодушко. Так, для учнів 5-7-их класів із двох годин на тиждень зробили дві з половиною. Для вихованців початкової школи цей показник становить 3 години. На необхідності ж фізкультури як навчального предмету в школах, наголошують як медики, так і самі викладачі.

У гімназії «Здоров'я» №14 нині діти мають змогу займатися різними видами спорту, серед них: волейбол, плавання, вільна боротьба, спортивна гімнастика, футбол тощо. Має заклад і кандидатів у майстри спорту, майстрів, переможчів численних обласних та всеукраїнських змагань.

Стрічка новин