Мотолюбителі анонсували свій фестиваль

Сьогодні представники клубу мотолюбителів «Мото Рейсерс Полтава» провели прес-конференцію. Її мета – остаточно розставити всі крапки над «і» та розповісти про всі родзинки «КолоСАЛЬНОГО Мото-Фесту» – грандіозної події для нашої області.

Три дні, з 14 по16 липня, у селі Петрівка, на базі відпочинку Полтавської державної аграрної академії, що біля Кротенок, відбудеться музичне  дійство, яким байкери хочуть привернути увагу громадськості до Полтави, і долучити наше місто до української мотокультури. 

Олександр Гуменюк, голова клубу «Moto Racers Poltava»

- У Полтаві фестиваль такого масштабу ми будемо проводити вперше. До цього декілька років тому ми намагалися проводити такі фестивалі, але вони не набули популярності у нашому регіоні. Ми намагаємося відтворити цю всю мото-культуру в місті.

Команда організаторів веде роботу над «КолоСАЛЬНИМ Мото-Фестом» з лютого. Безліч нюансів щодо охорони порядку і мототехніки, питань  побутового характеру вже вирішені. Поселитися на фестивалі можна буде і в наметовому містечку, і у комфортабельних будинках. Звичайно, подбали і про концертне наповнення дійства. Увечері перших двох днів, з 18:00, проходитимуть виступи відомих українських гуртів. 15 липня – виступ хедлайнерів заходу – легендарного гурту «Брати Гадюкіни».

Паша Журавльов, ведучий «КолоСАЛЬНОГО Мото-Фесту» 

- Програма реально цікава, смішна, крута! І, звісно, закриватиме це все розіграш цінних призів від наших партнерів і спонсорів, з якими ми працюємо, з ким – давно, а з ким – тільки під час цього фестивалю. Дуже багато буде призів, дуже корисних, усе, що стосується мототехніки: це і шоломи, і масла, і всього, що потрібно справжньому байкеру.

Роман Соболь, учасник клубу «Moto Racers Poltava»

- Хотіли б заявити про себе на всю Україну. Про те, що ми є. Про те, що ми активні, з активною мото-позицією. Хочемо нагадати, що Полтава і раніше була у центрі подій мото-спорту, можна згадати про наші сильні команди з мотоболу. До речі, мотобол – хоч і не дуже популяризований, але, як і раніше, так і зараз проводяться змагання з нього. Хочемо нагадати про дуже сильну кросову школу, що в нас – одні з кращих треків в Україні.

Наталія Іллєнко, професійна мотогонщиця

- Незалежно від напрямку «Мото», ми всі однією душею живемо, тому розповсюджуємо інформацію серед гонщиків, запрошуємо усіх відвідати цей захід, відпочити разом з нами, побачитись, трішки в негонковій атмосфері, трішки в іншому форматі, але не менш позитивно, приємно, добре і весело.

Реєстрація на фестиваль почнеться з 12 години 14 липня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію