До Дня народження Антуана де Сент-Екзюпері у Дендропарку посадили троянду

Відомий у всьому світі письменник і льотчик народився 29 червня 1900 року. З цієї нагоди у Полтавському Дендропарку відбулася презентація музейно-мистецького проекту «Планета Екзюпері».

У далекому 1900 році 29 червня у Франції народився Антуан де Сент-Екзюпері. Нині він знаний у всьому світі як письменник і авіатор. У доробку автора є декілька творів. Проте єдине видання, яке побачило світ за життя автора, – «Маленький принц».

Владлен Орлов, кандидат історичних наук, науковий працівник ПМАіК

- Я би хотів наголосити, що плеяда значна. Найбільш улюблений наш твір, який ми полюбляємо з дитинства, – це «Маленький принц». Ви можете побачити відповідну локацію. Звичайно, цей образ з самого дитинства нас єднає з чимось мрійливим, гарним і позитивним.

Раніше Полтавський музей авіації і космонавтики проводив концерти з нагоди Дня народження Екзюпері, проте тепер у керівництва з’явилась нова ідея. 

Андрій Пушкарьов, завідуючий Полтавським музеєм авіації та космонавтики

- З Михайлом Шлафером вирішили запропонувати проводити в День народження Екзюпері фестиваль у Дендропарку. Тут висадимо троянду, яку взяли ми з дворика музею космонавтики, і оформлення майданчика під «Маленького принца».

Олена Клепець, асистент кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології ПНПУ ім.В.Г.Короленка 

- Сьогодні у нас планується висадка саджанця троянди виткої плетистої, яка є відводком материнського куща, який взятий у музеї авіації і космонавтики.

Посадили троянду майбутні вчителі біології та практичні екологи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію