EBU оштрафує Україну через "Євробачення"

Причиною штрафу, розмір якого поки не розголошується, стали зволікання у процесі підготовки до конкурсу та брак співпраці у зв'язку з ситуацією довкола недопуску представниці від Росії, зазначили в EBU.

Європейська мовна спілка (EBU) оголосила, що на Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ) буде накладений "суттєвий штраф" через проблеми під час організації пісенного конкурсу "Євробачення-2017" у Києві.

Причиною такого рішення став брак співпраці з боку Києва у зв'язку з ситуацією довкола недопуску учасниці від Росії Юлії Самойлової до участі в цьогорічному конкурсі, а також серйозні зволікання під час процесу підготовки до заходу, пояснили в організації.

"У результаті цього відволікалась увага від конкурсу, а сама репутація пісенного конкурсу "Євробачення" опинилась під загрозою", - зазначається в заяві EBU, оприлюдненій у четвер, 29 червня, інформує Reuters.

"Тому оргкомітет конкурсу рекомендував накласти на НТСУ суттєвий штраф у відповідності до правил змагання", - ідеться в заяві. Утім, у ній не уточнюється, на яку суму буде оштрафована Україна.

Нагадаємо, цьогорічне "Євробачення" позначилося конфліктом між Україною і Росією. Москва відправила на конкурс Юлію Самойлову, якій Київ заборонив в'їзд через несанкціонований перетин кордону задля виступу в анексованому Росією Криму.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію