У Полтаві капітально лагодять третю школу

Найбільший обсяг робіт запланований на даху закладу. Це – заміна покрівлі, часткова заміна перекриття другого поверху, утеплення горища. Крім цього, проведуть гідроізоляцію стін, а також замінять електромережу. На сьогодні на всі підготовчі роботи з міського бюджету виділили 7 млн гривень. На якому етапі зараз реконструкція, перевіряли представники комісії з питань розвитку культури та освіти Полтавського МВК.

Біля 3-ої школи – будівельні риштування. Усередині – в класах немає парт, а в коридорах повсюди – будівельні матеріали. Навчальний заклад від початку літа – у стані ремонту.

Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва Полтавського МВК

- Зима показала те, що на школі виникла аварійна ситуація, пов'язана з тим, що протікання даху, замокло перекриття над другим поверхом, замокла штукатурка, дранка, і в трьох класах виникла аварійна ситуація, коли почала відпадати штукатурка, відпадати саме на чистові стелі.

У зв'язку з цим три класи на момент навчального року довелося переселити в інші кабінети. Зараз, із настанням канікул, будівельники почали капітальні роботи із покрівлею. На якому вони етапі, цього дня у школі перевіряють представники комісії з питань розвитку культури, освіти міської ради.

Світлана Нестуля, депутат Полтавської міської ради

- Це приміщення – стара будівля. Збудована ще у 1861 році. Вона перебудовувалася, реконструювалася, але в такому аварійному стані дійсно вона потребує капітального ремонту.

Ремонт, кажуть фахівці, передбачатиме повну заміну покрівлі, частково – заміну перекриття на першому поверсі, утеплення горища, гідроізоляцію стін, встановлення сучасних пластикових вікон тощо.

В'ячеслав Федоряка, депутат Полтавської міської ради

- Ми побачили – ми вражені. Так, школу потрібно ремонтувати, негайно ремонтувати, великий обсяг. Ми будемо добиватися, щоб на наступну сесію виділити кошти. Тому що конче необхідно ще зробити переобладнання опалення перш за все. Тому що якщо розкрили ми школу повністю технічно, то ми повинні зробити і ці роботи.

На перші роботи з міського бюджету виділили 7 млн гривень. Перший заступник міського голови Михайло Шевченко в ході робочої наради наголосив, що роботу необхідно проводити комплексно. Він надав доручення про підготовку повного переліку потреб, щодо яких необхідне додаткове фінансування. Невдовзі розпочнеться проектування другої черги реставрації, яка пов'язана з незадовільною інженерією школи. Скоріш за все, кажуть у міськвиконкомі, втілити усі грандіозні плани щодо цього капремонту до початку нового навчального року не вдасться. Відтак 1 вересня учні 3-ої школи зустрінуть в інших закладах міста.

Леся Марталішвілі, директор спеціалізованої ЗОШ №3

- Навчальні заклади нашого міста приймуть наших дітей з нашим педагогічним колективом. Початкова школа, скоріш за все, буде навчатися у 4 школі. Це – з 1 по 4 клас. А середні і старші дітки будуть навчатися на базі 5 навчального закладу, нашої полтавської школи №5.

Очільниця закладу заспокоює: школу не розформовують, як юридична особа, вона продовжить існувати. Але вересень-жовтень її учням, ймовірно, доведеться провести не в рідних стінах. Натомість, вже у листопаді, переконують будівельники, школярі прийдуть до оновленого, а головне – безпечного навчального закладу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію