Мешканці сіл Кротенки і Тахтаулово перекрили дорогу біля психлікарні

Такі радикальні дії – через те, що ділянка траси Суми-Полтава знаходиться у жахливому стані. З березня цього року мешканці найближчих сіл неодноразово зверталися до різних інстанцій за допомогою, проте питання про дорогу так і висіло у повітрі. Сьогоднішньою акцією люди намагалися привернути увагу до своєї проблеми.

Микола Немчук, представник Тахтаулівської громади 

- Дістало до того, що вже не перший рік маємо таку дорогу. В нас була нещодавно сесія сільської ради, і було прийнято рішення провести попереджувальну акцію, достукатись до нашої влади. На всі листи, які направлялись, відповідь одна – міська влада говорить, що це не наша дорога, Служба автомобільних доріг те саме відповідає. Тобто, нічийний шматок дороги лишається без ремонту уже не перший рік.

Олена Токар, учасниця мітингу 

- У нас проблема з дорогами, великі ями. Дуже багато було таких ситуацій, що їде на протилежній стороні машина, і нікуди з’їжджати водіям. Було й таке, що водії автобусів просто відмовлялись до нас їхати на Тахтаулово.

Обурені та з плакатами люди перекрили рух транспорту на ділянці траси Суми-Полтави. Тут неподалік знаходиться Обласна клінічна психіатрична лікарня. 

Олена Кравцова, сільський голова Тахтаулівської сільської ради 

- Куди б ми не зверталися, в які б інстанції, ніхто не може нам відповісти, навіть хто балансоутримувач цієї дороги, хто повинен робити ремонт цієї дороги. Цього року з березня місяця ми надсилали листи і в облдержадміністрацію, і в облавтодор, але відповіді нам чіткої ніхто не надає.

Реакціях водіїв на таку форму спротиву неоднозначна. Більшість розуміють, що дороги знаходяться у поганому стані, тому спокійно чекали, доки акція закінчиться. 

- Їх взагалі нема, доріг, особливо в Полтаві.

Між людьми і водієм цієї автівки виникла невелика сутичка. За словами жінки, вона – медсестра, раз на рік в цю місцевість приїздить машина з флюорографом для обстеження людей. 

Ірина Довженко, медсестра МКЛ №1 

- Я медсестра, лікар чекає, але щоб заробив флюорограф, треба, щоб медсестра сиділа і реєструвала, поруч медсестра також реєструвала, ну не хочуть, що я зроблю. Я теж за дорогу, але я на роботі.

Обурена громадськість так і не пропустила медсестру, бо деякі не повірили її словам, а інші пропонували їй дочекатися завершення акції або ж об'їхати іншою дорогою. 

Під кінець акції поговорити з людьми приїхав депутат Полтавської міської ради Володимир Печериця, який, до того ж, – голова селищного комітету в Івонченцях. Посадовець розповів, що зробив запит, і вже робиться проектна документація на проведення ремонтних робіт на відрізку шляху від Шведської могили до села Побиванка. 

Володимир Печериця, депутат Полтавської міської ради

- Я вчора був у першого заступника міського голови Ляміна А.Ю., був присутній Сінельнік, начальник ЖКГ, і ми домовилися, що у липні місяці буде закінчена проектна документація капітального ремонту Зіньківської проїжджої частини до «Провінції». У серпні-вересні ми це питання закриємо.

Володимир Печериця запевнив, що все відбуватиметься прозоро, із проведенням тендеру на визначення виконавця ремонтних робіт на цій ділянці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію