До 1 вересня усі дитячі садочки Полтави будуть із пластиковими вікнами

Роботи зі встановлення енергозберігаючих конструкцій зараз виходять на фінішну пряму. Коштів на це, запевняють депутати, вистачає, підрядні організації працюють згідно із затвердженим графіком.

Комфортний мікроклімат у кімнатах увесь рік. У спеціалізованому навчально-виховному комплексі №10 сприятимуть цьому 92 новеньких вікна. Їх цього року встановили за кошти міського бюджету. З'явилися у навчально-виховному комплексі не лише віконні конструкції, а й 4 прольоти, 1 балконний блок. До цього заклад мав 70 енергозберігаючих вікон, від яких цієї зими вже отримали помітний ефект.

Вікторія Пуденко, директор СНВК №10

- Діти можуть спокійно бути босоніж, спокійно приймати повітряні ванни. Тобто, температура підвищилася на 4-5 градусів у самих кімнатах, де встановлені вікна, пластикові вікна.

Такий ефект від сучасних вікон, запевняє депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, у новому опалювальному сезоні відчують усі без винятку дошкільні навчальні заклади нашого міста.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Два роки тому, коли я презентував свою передвиборчу програму, програму нашої команди, згідно з якою ми казали, що за два роки ми маємо замінити у всіх дитячих садках нашого міста, а їх більше 50, встановити сучасні вікна, щоб були комфортні умови для наших дітей. І от зараз я можу вам сказати відповідально, що до 1 вересня цього року в м.Полтаві не залишиться дитячого садка, в якому не замінені вікна. 100% дитячих садків – навіть у підсобних приміщеннях, в туалетних кімнатах, повністю будуть виконані роботи.

А це вже ДНЗ №58. Діти займаються з вихователями, а дорослі підбивають підсумки проведених робіт із заміни віконних конструкцій.

Ольга Вінник, завідуюча ДНЗ №58 «Калинка»

- Загалом вікон 147. Замінили в цьому році 124, тому що в тому році почали вже замінювати. Тому зараз на цей час усі вікна замінені на сучасні пластикові вікна, які комфортні, затишні і естетичні.

Нарікань на робітників, які займаються встановленням вікон, у садочку не мають. Заміну цих конструкцій, кажуть у міській раді, проводили місцеві підрядні організації.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Таким чином, фінансуючи ці роботи, ми виконуємо роботи для дітей, а з іншого – створюємо робочі місця. Тому що тут працюють наші будівельники. І обов'язково цю комплексну програму з енергозбереження ми маємо продовжувати, тому що ми бачимо, що з кожним роком, на жаль, газ дорожчає, комунальні послуги дорожчають.

Андрій Матковський говорить: щойно у Полтаві закінчать роботи із вікнами, одразу розпочнуть замінювати старі дитячі майданчики на території дошкільних навчальних закладів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію