Макс Барських, тріо «MMDance« та гурт «Mountain Breeze» – у Полтаві відсвяткували День молоді

Організатори розповсюдили близько 21 000 запрошень. На концерті зібрались учні старших класів, студенти полтавських вишів, коледжів та технікумів, представники громадських організацій та працююча молодь. Серед присутніх розіграли 25 гірських велобайків та автомобіль.

У Полтаві відсвяткували День молоді. Великий концерт відгремів на стадіоні «Ворскла» під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Сьогодні люди «за 50» живуть приємними спогадами. Які б не були ті роки, але найкращі роки – це ті, коли ти молодий. Сьогодні я теж згадав свою молодість, і мені хочеться, щоб наші молоді, підлітки, наші діти, наша молодь відчували, що міська влада і вся територіальна громада піклується за них.

У концерті взяли участь зірки української естради, серед яких – фіналісти українського музичного шоу Х-фактор «Mountain Breeze». Учасники гурту – полтавці – говорять, що виступати у рідному місті легше, проте все-одно хвилюються.        

гурт «Mountain Breeze»

- Вітаємо всіх, хто вважає себе молодим, з нашим святом, Днем молоді. Бажаємо добре повеселитися, відпочити, насолоджуватися життям. Це найкраще свято в році.

Хвилювання хлопці подолали, та виконали кілька власних пісень і каверів. Концерт триває, а серед присутніх почали розігрувати 25 гірських велобайків. Розіграш – абсолютно незалежний, адже переможців обирали з допомогою жеребкування. Після того, як зі сцени оголошували номер запрошення, у переможця було 30 хвилин, щоб зареєструватися та отримати свій приз. Володаркою одного велобайка стала Аліна. Переможниця говорить: для неї такий виграш був дуже несподіваним. 

Аліна Захарченко, переможниця розіграшу велосипедів 

- Спочатку я дуже здивувалася, не зрозуміла, що це відбулося зі мною. Відразу побігла до подружки, і ми вже прибігли сюди. Ми не знали, що робить, бо не повірили в це.

Привітати полтавську молодь приїхало ще й поп-тріо «MMDance». 

Аліна Красільнікова, журналіст 

- День молоді у розпалі на стадіоні «Ворскла». Тут вже розіграли багато велосипедів, а зараз тут розіграють найголовніший подарунок – автомобіль.

Всі чекали оголошення переможця, затамувавши подих. Володаркою автомобіля стала Людмила Черчата. Перед розіграшем автівки, говорить жінка, з подругою жартували, що раз не вдалося виграти велобайк, то автомобіль точно дістанеться, і припущення збулося. 

Людмила Черчата, володарка автомобіля 

- Мені ще не віриться, що я виграла, я йшла на концерт просто, ну, думаю, буде то й буде, а людей багато, тому я й не сподівалася виграти.

І нарешті – довгоочікуваний виступ одного з найпопулярніших виконавців вітчизняної естради – Макса Барських, а на завершення концерту – святковий фейєрверк.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію