Плідний рік: у Полтаві 116 випускників отримали медалі

Золоті та срібні відзнаки вручали в палаці «Листопад». Захід у форматі шкільного мюзиклу зібрав школярів-відмінників, їх батьків, вчителів та представників міської влади.

Нафарбовані та усміхнені. Про цей день Ліза та Ангеліна мріяли з 1-ого класу. Сьогодні вони – одні з небагатьох випускників, кого відзначатимуть золотими медалями.

Єлизавета Колечкіна і Ангеліна Сіденко, золоті медалістки

- Познайомились ми ще в дитячому садку. Так вийшло, що я більше математику люблю, Ангеліна розуміється на історії. Ми один одному допомагаємо, так набагато легше навчатися.

Тепер медалістки планують вступати ще й в один університет. А ця дівчина шлях до нагороди за навчання пробивала самостійно. Її відзначатимуть сріблом.

Ангеліна Рогозін, срібна медалістка

- Це дуже приємно, коли ти виходиш на сцену, на тебе всі дивляться. Так, це трошки страшно, але ти розумієш, що ти не такий, як всі.

Тут зібрались стипендіати Президента України, переможці Всеукраїнських олімпіад та майстри спорту. За кілька хвилин на їхніх грудях з'явиться ще одна нагорода. Разом з випускниками – їхні вчителі.

Катерина Манько, директор ЗОШ №19

- Наша школа гордиться своїми випускниками. Сьогодні разом зі мною із рук міського голови отримають медалі 10 учнів із 36, яких випускаємо.

Цьогоріч у Полтаві – 116 медалістів. Щоб отримати відзнаку, діти мали не тільки досягти успіхів у навчанні, а й ще вдало скласти ДПА та ЗНО.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Ці медалі вони заслужили чесно. Ці діти здали ЗНО, і рішенням цього тесту підтвердили легітимність цих медалей. Золота медаль – це гарні перспективи для будь-якого ВУЗу.

Зараз в Україні функціонує 657 вищих навчальних закладів. В кінці травня в мережі було опубліковано рейтинг університетів – «ТОП 200. Україна». Увійшли до нього і 5 полтавськив вишів.

Володимир Онищенко, голова Ради ректорів Полтавського регіону

- Полтавські виші входять у ТОП-200. Це підтверджує високу якість підготовки. Це є підставою, щоб всі випускники полтавських шкіл ставали студентами ВНЗ м.Полтава.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію