Аваков і Турчинов у Полтаві роздавали ключі від квартир, машин, дитячі самокати і відзнаки

А ще відкрили сервісний центр, де віднині можна зареєструвати авто якнайшвидше і почитати сучасну українську літературу. Замість колишнього МРЕВ за єдиною державною концепцією у Полтаві з'явився 21 за ліком центр. Всього в Україні на кінець року їх має бути  півсотні.

У строю не тільки поліцейські. А й їх дружини і діти. Найменших тримають на руках. На плацу колишньої ДАІ – в очікуванні. Сьогодні тут має бути Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

На сонці – нові авто, дитячі самокати і подарунки. Глядачі ховаються під парасольками. Маленький Сашко нудиться, утім для його сім'ї – це очікування приємне. Батько Володимир, який 20 років у правоохоронцях, а тепер в новій поліції, з родиною живе на зйомних квартирах та у гуртожитках. 

Володимир Коваленко, начальник сектору швидкого реагування відділу поліції №2 Кременчуцького відділу

- Здійсниться наше бажання, наша мета – буде своє житло. Це немаловажливе питання. І набагато більше бажання працювати. Квартира в місті Горішні Плавні. Будинок ми бачили, бо ми там живем. Номер квартири ще не знаєм. Отримаєм сертифікат – подивимося.

Міністр приїздить не сам. А в компанії.

Олександр Турчинов говорить про важливість безвізу, відмову від совкової спадщини у вигляді міліції, про реалізацію євростандартів, які мають бути в повсякденному житті. 

Олександр Турчинов, секретар Ради національної безпеки й оборони України

- В змінах до бюджету, які прийняті у першому читанні, понад 1,5 мільярди знову скеровується саме на національну поліцію. Впевнений, що і технічне забезпечення наших поліцейських, і вирішення їх соціально побутових питань – сьогодні багато родин отримають ключі від нових квартир. Все це зміцнює безпеку нашої держави.

Батьки отримують ключі, сертифікати і квіти. Діти – іграшки. 31 квартира – для працівників поліції, серед них багато – учасників АТО. Кращих ще й заохочують годинниками. Плюс – передають 18 нових машин-гібридів для роботи у районах. 

Арсен Аваков, Міністр внутрішніх справ України

- Ці найкращі автомобілі для вас, поліцейські. Для того, аби ви могли зберігати безпеку полтавців. Слава вам і слава Україні!

Не тільки вручають, а й відкривають. Столичні гості у Полтаві представляють новий сервісний центр МВС замість колишнього МРЕВу. Красиво, прозоро, сучасно.

Владислав Криклій, начальник Головного сервісного центру МВС

- До нас прийшли електронна черга, де можна зрозумілим способом отримати тікет, номерок. Дочекатися виклику до адміністратора. І в прозорому офісі отримати послугу. Ми скоротили таймінг більшості послуг. Заміна водійських посвідчень наразі займає від 20 до 30 хвилин. Реєстрація транспортних засобів – півтори-дві години.

Заміна водійського посвідчення, перереєстрація авто, отримання міжнародного посвідчення, а ще тут видають довідки про несудимість. Просторе приміщення на зразок банку, полиця з українськими книгами, і вже за кілька хвилин після відкритя – люди, які очікували, доки поїдуть офіційні особи. 

Олег, водій

- Купив собі машину нову в салоні. Це перша реєстрація. Єдине, що незручно було, – багато людей, багато охорони, це було не зручно. Чекав півгодини.

В кілька кліків онлайн, не виходячи з дому, – українцям обіцяють до кінця року сервіси із заміною документів. Наступного тижня запустити мають нові екзаменаційні білети. Посадовці жартують: права за полтавське сало купити буде неможливо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію