Наступного тижня на Полтавщині відкриють військово-патріотичний табір

Це – один із запланованих заходів в рамках програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2017-2020 роки. Про стан її реалізації на сьогоднішній день йшлося на засіданні комісії з питань освіти, науки і культури обласної ради.

Засідання комісії з питань освіти в обласній раді розпочинають із кадрових питань. Настав час укладати контракти з керівниками суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір. Керівники звітують про свою діяльність – депутати рекомендують їхні кандидатури сесії обласної ради. Далі обговорюють питання культури: виділення коштів на ремонт галереї ім. Марії Башкирцевої в Диканьці, пропозиції щодо вшанування пам'яті Симона Петлюри тощо.

Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської ОДА

- Ми хочемо взяти в обласну комунальну власність пам'ятник Трибам. Це місце, де було розстріляно дуже багато наших співгромадян в сталінські часи. І цей пам'ятник потребує реконструкції, точніше, реставрації (реконструкція заборонена для пам'ятників). Це теж буде така ініціатива.

А очільниця Департаменту освіти звітує про стан виконання обласної цільової програми національно-патріотичного виховання.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- На сьогодні вже проведено гру «Сокіл» («Джура»), на яку з обласного бюджету було виділено кошти у сумі 292 тисячі гривень. Гра успішно пройшла, і на сьогодні наша команда, яка є переможцем, буде представляти Полтавщину у Харківській області.

Наступним етапом, продовжує Олена Харченко, стане відкриття на Полтавщині військово-патріотичного табору.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Придбано намети, придбано навчальну зброю, сформовано штат керівництва і вихователів даного табору. До складу входять військові, учасники бойових дій, учасники подій в Афганістані, учасники АТО, лікарі.

Окрім цього, у вересні на Полтавщині планують провести ще одну патріотичну гру – «Петлюрівський вишкіл». На її організацію із обласного бюджету виділять 132 тисячі гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію