У Полтаві змагалися бігуни та ролери

Олімпійський день у нашому місті пройшов у Корпусному парку. Він зібрав сотні дітей і дорослих, для яких спорт – важлива частина життя. Учасники цього дійства випробовували свої сили у бігу, а також у перегонах на роликах.

У п'ятницю зранку у Корпусному парку грає музика, а доріжки заповнюють люди у спортивній формі. Полтавці приєднуються до світової спільноти і разом проводять Олімпійський день. 

Найкоротша дистанція для маленьких дітей – 100 метрів. 1 км – для ветеранів, аматорів, студентів та старших школярів. Бігуни фінішують та одразу отримують нагороди. Серед найменших дівчат першою стала Марія Полтавська.

Марія Полтавська, переможниця забігу

- Мене звуть Маша. Мені 5 років. Я люблю кататися на велосипеді і бігати. Сьогодні я – чемпіонка!

Маленьких чемпіонів нагороджують переможці та призери Олімпійських ігор різних років. Дмитро Янчук і Тарас Міщук торік принесли Україні бронзову медаль у веслуванні. Про цю нагороду вони мріяли та йшли до неї.

Дмитро Янчук, бронзовий призер Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро

- Завжди ця мрія ставала іншою. Спершу – медаль міжнародних змагань, потім – потрапити на Олімпійські Ігри. Потім, коли ти вже на Олімпійських Іграх, – хочеш взяти медаль на Олімпійських іграх. А тепер, коли взяв медаль на Олімпійських Іграх, ти хочеш взяти золоту медаль.

Проте, аби досягти таких цілей, кажуть олімпійці, треба багато працювати.

Дмитро Янчук, бронзовий призер Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро

- Любити спорт, правильне харчування, гарний тренер, який тебе підготовить, і сам ти маєш віддавати себе спорту. Якщо ти не будеш «пахати», результати самі не приходять. Ти маєш знати, що це твоя робота, тобі це подобається, і займатися цим.

Цього року Олімпійський день у Полтаві зробили більш масштабним та різнобарвним. Поряд із основною біговою частиною організатори додали нові активності.

Інесса Гетьман, директор Полтавського обласного відділення НОК України

- У нас додатково у програмі – заїзди на роликах. Це буде вперше у нашій програмі, будуть брати участь на 1000 метрів школярі від 7 до 14 років.

Катерина Ромащенко на роликах стоїть років із трьох. Зараз без них та загалом занять спортом, каже, не уявляє свого життя. 

Катерина Ромащенко, бере участь в Олімпійському дні у Полтаві

- Ще з дитинства мені дідусь прищеплював любов до спорту, і я була на різних гуртках. Ходила на теніс, на волейбол. І зараз я ходжу на великий теніс, але у вільний час я займаюся роликами.

Участь в Олімпійському дні у Корпусному парку взяли не лише полтавці. Традиційно до нього приєдналися активна молодь Горішніх Плавнів, Карлівки, Хоролу, Миргорода.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію