В Україні затримали головного редактора видання "Страна.ua"

Ігор Гужва

Ігоря Гужву підозрюють у здирництві. Йдеться про нерозміщення виданням компромату на народного депутата.

У Києві у ніч на п'ятницю, 23 червня, правоохоронці затримали головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужву. Його підозрюють у вимаганні. "Добрехався, нарешті, до правди.

За матеріалами ДФС і прокуратури Києва, поліцією затримано Ігоря Гужву, який вимагав і отримав 10 тисяч доларів за нерозміщення компроментуючих матеріалів на діючого політика. У слідства наявні відео та аудіодокази", -  повідомив на своїй сторінці в Facebook генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За словами самого Гужви, близько місяця тому "на нього вийшли люди від народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитра Лінька". Йому запропонували 20 тисяч доларів за зняття тексту, в якому йшлось про конфлікт між людьми Лінька та радником голови МВС Іллею Ківою. Ігор Гужва повідомив, що відмовився від цих грошей.

В свою чергу, Дмитро Лінько заявив, що редакція "Страна.ua" вимагала від нього гроші за нерозміщення компрометуючих матеріалів. "Я не можу розкривати всі деталі в рамках слідства, проте можу повідомити, що все навпаки - як раз з боку редакції "Страна.ua" був шантаж і вимагання грошей", - розповів він українським ЗМІ.

Ввечері 22 червня правоохоронці провели обшук у редакції "Страна.ua", після чого о 4-ій ночі співробітники поліції доставили Гужву до Головного управління МВС України в Києві, повідомляє "Страна.ua".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію