Він переїхав з Донецька, втратив ногу, але знайшов кохану дружину

Війна на Сході змусила Валерія Сорокіна перебратися до Полтави. В новому місті безхатько не втратив оптимізму. За 3 роки він відновив документи, зустрів своє кохання, лише здоров'я підвело.

Три роки тому цей чоловік не мав ані житла, ані грошей. Лише з паспортом він біг з окупованого Донецька.

Валерій Сорокін

- Бойові дії розпочалися там, я що встиг взяти, з тим і приїхав. В мій будинок потрапив знаряд о 6 ранку через тиждень, коли я поїхав.

Ліквідатор чорнобильської аварії, інвалід 2 групи, переселенець – це все про Валерія. До цього списку додався ще один статус – безхатько. Тоді ж чоловік доїхав до Полтави, звернувся до Центру адаптації БО «Світло надії» та почав своє нове життя. 

Олена Чикурова, керівник Центру адаптації БО «Світло надії»

- Це потрібно було все відновити, потрібні були запити, а тоді почалась війна. Він все зробив для себе самостійно. Було зручно з ним працювати, бо він розумів, що він хоче від життя.

Встигав пан Валерій не тільки поновлювати документи. В цьому ж центрі в День закоханих він зустрів майбутню дружину Юлію. Вона каже: Валерій привабив почуттям гумору та відвертістю, а ще він смачно готує.

- Він служив під Афганістаном, і його там місцеві хлопці навчили готувати. Кілька днів тому ми готували плов, це дуже смачно, не передати як.

З часом новоспечена родина з'їхала з Центру адаптації. Валерій займався городом та писав вірші. Юлія працювала. Та несподівано далися взнаки колишні хвороби чоловіка.

Валерій Сорокін

- 12 хронічних захворювань, варикозне розширення вен, тромбофлебіт... тому мені відрізали ногу.

Вимушена ампутація змусила родину повернулись до притулку. Але не на довго. Зараз колишній безхатько зі своєю дружиною мають всі потрібні документи, підвищують групу інвалідності до першої та вже придивляються окреме житло. Кажуть: найстрашніше – позаду.

Юлія Сорокіна, дружина Валерія

- Я оптиміст і реаліст, Валерій – так само. Ми розуміли, що буде складно, але якщо дивитися на всі проблеми з темної сторони, то навіщо починати. Але якщо ти спіткнешся, то в тебе все-одно є плече, на яке можна спертися.

А ще вони мають мрію: народити дитину.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію