Енергозбереження – в кожну школу

У Полтаві триває заміна старих віконних блоків на нові – металопластикові. Зараз підрядні організації вже закінчили працювати у 15 школі. Навчальний заклад у селищі Вороніна днями отримав останні 30 вікон, яких не вистачало, аби повністю укомплектувати його.

Із новенькими вікнами в усіх класах – 15 школа, що розташовується у селищі Вороніна, зустріне наступний навчальний рік. Зараз, звітують у закладі, вона на 100% забезпечена сучасними металопластиковими конструкціями.

Юлія Серга, завгосп ЗОШ №15

- Замінювали трьома чергами. Перша черга відбулася минулого року в червні. Друга черга була у жовтні минулого року. І останні вікна замінили зараз, вчора тільки закінчилися роботи.

Після першого етапу заміни з енергозберігаючими вікнами школа перезимувала. Результат від цього помітили і діти, і дорослі. У класах – тепліше, у рахунках – економія за енергоносії. Зважаючи на це, каже депутат міської ради Андрій Матковський, «віконні перевтілення» у навчальних закладах міста будуть продовжуватися.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Більшістю депутатів виділено було 38 млн гривень на ці цілі в цьому році. І от на останній сесії ще додатково 6 млн ми даємо по тих проектах, щоб додатково закінчити роботи. Завдяки децентралізації місто отримує трішки більше грошей. І в першу чергу, тільки йде виконання бюджету, ми направляємо кошти на нашу освіту.

Під час візиту до школи Андрій Матковський також зустрівся із представниками органу самоорганізації населення Вороніна. Між ними вже давно склалася співпраця. Мешканці звертаються – депутати по мірі можливостей намагаються вирішувати їхні проблеми. На сьогодні, кажуть люди, їх турбує відсутність аптечних пунктів у селищі.

Лариса Карпова, голова ОСН с.Вороніна

- Зараз люди від цього дуже страждають, тому що є маленькі дітки, є люди похилого віку. А найближча аптека – 5-6 км від нас.

Обранець обіцяв посприяти у вирішенні цього питання, якщо у селищі знайдеться відповідне приміщення. Також для мешканців може розв'язатися і нагальна проблема із освітленням у тунелі.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- В цьому місяці вже в тунелі буде зроблене сучасне освітлення. І на наступному міськвиконкомі буде розглянуто питання – на три години зупиниться для того, щоб можна було провести тут роботи. Але цю проблему будемо вирішувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію