Один день, і дві пожежі

У вівторок вулиця Європейська була у центрі уваги рятувальників. Вони двічі виїжджали за викликом у цьому напрямку, щоправда, за різними адресами.

Обидві пожежі в квартирах сталися через необережність під час паління. У першому випадку горів балкон, причиною став викинутий недопалок. За пів години рятувальники ліквідували пожежу й не допустили розповсюдження полум’я в квартиру. Обійшлося без жертв. Другий випадок – менш оптимістичний. Хоч травмованих немає, але вогонь знищив балконну раму, домашнє майно, також закопчено 2 кв. м. стелі житлової кімнати. 

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полтавській області

- Перша пожежа виникла о 17:29. Громадяни побачили дим з балкону багатоповерхівки на 5-ому поверсі та зателефонували до служби порятунку. Виявилося, що мешканець цієї квартири був вдома, але не відкривав двері, тож рятувальники добиралися до осередку займання через балкон на автодрабині. Цього ж дня о 20:17 до служби надійшло повідомлення про ще одну пожежу в багатоповерхівці. Рятувальники, прибувши на місце події, з'ясували, що вогонь охопив повністю весь балкон. Данна пожежа, ймовірно, виникла також через паління.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію