У Миргороді дітей навчали гасити пожежі

У Миргороді дітей навчали гасити пожежі

Миргородські рятувальники спільно з представниками освіти провели для дітей пізнавально-розважальний захід «Юний пожежник».

20 червня для вихованців дитячого табору «Світанок» при Миргородській 1-й загальноосвітній школі  І-ІІІ ст. ім. П. Мирного відбувся пізнавально-розважальний захід, який був організований рятувальниками спільно із працівниками освіти. Мета заходу -  навчити дітей правилам безпеки та діям під час виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

На початку дійства діти поділилися на команди та провели змагання на першість у конкурсі «Юний пожежник», для цього організатори придумали цікаві конкурси та вікторини. По завершенню конкурсів діти отримали відзнаки та грамоти.

Також, рятувальники провели тематичне заняття з основних правил безпеки життєдіяльності у літній період. Фахівці Служби порятунку «101» нагадали присутнім правила пожежної безпеки у побуті та під час перебування на природі, а також, роз’яснили як діяти в разі виявлення підозрілого предмету. Діти із цікавістю слухали та задавали рятувальникам запитання, на що отримували змістовну відповідь від фахівців рятувальної справи.

ГУ ДСНС України у Полтавській області ГУ ДСНС України у Полтавській області

Крім того, у рамках заходу, рятувальники продемонстрували пожежно-технічне озброєння із яким повсякденно працюють, а також розповіли про основні можливості та технічні характеристики пожежного автомобіля. Всі охочі мали змогу уявити себе справжнім рятувальником, зокрема, після відповідного інструктажу, спробувати свої сили з гасіння умовної пожежі. Наостанок заходу, фахівці ДСНС вручили дітлахам тематичні листівки з правилами безпечної поведінки.

Стрічка новин