У літніх дитячих таборах триває перша зміна

Цього разу в об'єктив камери потрапили відпочивальники закладу «Орлятко», що в Котелевському районі.

Сонце, свіже повітря, річка та багато друзів – у таборі «Орлятко» на Котелевщині відкривають першу зміну. Влітку їх буде 4, і кожна – тематична. 

Іван Вовнянко, директор табору «Орлятко»

- Перша буде називатися «Орлятко дійсний» – діти поринуть у світ казки, мультфільмів, мультяшних героїd. Друга зміна – це в нас «Мегаблогери», будемо з ними подорожувати. А третя зміна – завершальна, вона «Космічна» в нас. 21 день буде подорож до Марсу Всесвітом.

Ольга Клочко, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників ДФС

- У нас оздоровлюється у три зміни близько 600 дітей, а можливо, і більше. А 4 зміна у нас акційна, ми оздоровлюємо дітей-інвалідів.

Табором «Орлятко» опікується Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби. Заклад працює уже 17 років. За цей час у ньому оздоровилося більше 10 тисяч дітей. Чимало хто тут не вперше, найбільші шанувальники табору приїздять уже у ролі вожатих.

Сервіс для відпочивальників – їдальня з двома просторими залами, власний автобус, що возить малечу на охайний пляж, бібліотека, комп’ютерний клас, футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс, естрада в затишному сосновому лісі та багато іншого. До відкриття сезону у таборі готувалися з весни – проводили суботники, придбали новий інвентар та обладнання для кухні – тістозамішувальну машину та духову шафу, щоб випікати свіженьку здобу. 

Сергій Садовий, в.о.голови ДФС у Полтавській області

- Я хочу висловити вдячність профспілкам, які підтримують його, керівникам Котелевського району, які опікуються цим табором, і колективу оздоровчого центру «Орлятко» за їхню роботу. Ми знаємо: на сьогодні – це один з найкращих оздоровчих центрі в нашій області.

Цього року відправити дитину у табір стало дешевше – депутати облради прийняли програму, що дозволяє зекономити до 70% вартості путівки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію