Відкриття першої зміни у таборі, й одразу – пожежа

Полтавські рятувальники пройшли практику з ліквідації фіктивного полум'яного лиха в оздоровчому закладі «Орлятко». До гасіння залучили й відпочивальників. Діти спробували себе у ролі фахівців Служби порятунку та пригадали правила безпечної поведінки.

Ліквідація умовної пожежі плюс акція «Безпечний відпочинок». На вихідних полтавські рятувальники відпрацьовували дії з ліквідації пожежі у дитячому таборі «Орлятко», що в Новосанжарському районі. Поки працівники екстренної служби відточували майстерність реагування, діти згадували правила безпечної поведінки.

Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області 

- Було проведено навчально-інформаційний захід. Його основна мета – навчити дітей елементарним правилам пожежної безпеки та провести чергове тренування особового складу підрозділів ДСНС Полтавської області.

У навчаннях було задіяно 43 чоловіки особового складу ДСНС та 9 одиниць техніки.

Потенційних джерел небезпеки в літній період вистачає: від вуличного руху до водойм. Дитячі табори, що користуються популярністю у період канікул, теж не є гарантом неушкодженості. 

Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області 

- Такі заходи вже були проведені в деяких районах області. До кінця червня їх буде проведено скрізь.

Рятувальникам – практикам, а дітям – цікаве дозвілля.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полтавській області

- Співробітники Служби порятунку проводили з дітьми конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності. Діти спробували себе в ролі рятувальників. Зокрема, могли приміряти на себе бойовий одяг, посидіти в пожежних машинах, дізнатися більше про рятувальну службу.

В літній період питання щодо виникнення пожеж стоїть надгостро. Тільки за 6 місяців на Полтавщині відбулося понад 500 займань екосистем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію