Два роки прослужив дитячий майданчик мешканцям будинку по вулиці Пушкіна, 52

Влітку 2005-го його за власні кошти встановила приватна фірма, офіс якої знаходиться в цьому будинку. Але два місяці тому працівники «Полтаватеплоенерго», проводячи ремонтні роботи, перерили частину двору двоповерхівки, в тому числі – і дитячий майданчик, зазначає директор фірми Світлана Яковлєва. Каже, нині ремонт вже закінчений, але викопану гойдалку, лавки та розкурочені бордюри встановлювати назад ніхто не збирається.

У 2005-му, щоб встановити дитячий майданчик у дворі будинку на вулиці Пушкіна, 52, директор приватної фірми Світлана Яковлєва замовила в міському управлінні містобудування та архітектури спеціальну ескіз-пропозицію. Для майданчика фірма, офіс якої знаходиться в цьому будинку, придбала гойдалку, три лавки, обгородила спеціальну ділянку, де встановила бордюри та завезла пісок. Але навесні цього року, зазначає Світлана Яковлєва, працівники «Полтаватеплоенерго», проводячи ремонтні роботи, перерили частину двору двоповерхівки, в тому числі – і дитячий майданчик.

Доки у дворі тривав ремонт, дві із трьох відкопаних лавок хтось поцупив, зазначає Світлана Яковлєва. Каже, наразі «Теплоенерго» роботи тут вже закінчило, але встановлювати відкопану гойдалку, розкидані довкола бордюри та тепер вже єдину лавку на місце ніхто не збирається.

Як нам повідомили в обласному підприємстві «Полтаватеплоенерго», про ситуацію з перекопаним дитячим майданчиком на Пушкіна, 52 там знають. Вже з понеділка благоустроєм цієї території займуться – для цього ГЖЕД, якому належить територія, має визначитися з місцем майданчика, зазначають на підприємстві.

Стрічка новин