У Лохвиці за 32 млн гривень відремонтують центральні вулиці

До цього часу жодних капітальних робіт тут не проводилося. Зараз заміною дорожнього покриття займається приватна компанія, яка за результатами аукціонів отримала право працювати на дорозі Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин.

Роботи йдуть за графіком. Дорожники Полтавщини ремонтують обласні шляхи. М-22 – Полтава-Олександрія, Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук, Р-60 – Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Зокрема нині роботи тривають у межах міста Лохвиці.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Зроблено уже майже кілометр повністю дороги, за винятком дорожніх знаків і розмітки, і роботи там тривають по фрезеруванню дорожнього покриття і влаштуванню вирівнюючого шару.

Дорожники асфальтують центр міста. Робочий день у них насичений: фрезерування дорожнього покриття, влаштування вирівнюючого шару, укладання асфальтобетону.

Олександр Мурич, асфальтобетонщик

- Починається він із дорожньої розмітки, потрібно безпосередньо виставити на певну ділянку знаки дорожні, зарубити попередні стики зі старого недокладеного асфальту, і закінчується він тим же самим – стики зарубуємо, розмітку збираємо, вивозимо у робоче стійло.

Дивлячись на залучену техніку, місцеві кажуть: такого ремонту за час існування проїжджої частини жодного разу не було.

- Дороги зараз кращі, ніж були. Раніше було – страшне, неможливо їхати, а зараз – мені подобається. Молодці хлопці.

- Латки латалися, а особого ремонту не було. Звичайно, його давно потрібно знімати, отой асфальт, і робити це.

- Цей ремонт набагато кращий, ніж раніше був. Сподіваємося, що і дорога буде триматися.

Загалом у Лохвиці на замовлення Служби автомобільних доріг відремонтують дві центральні вулиці протяжністю більше 5 км. На ці роботи передбачена сума у розмірі 32 мільйонів гривень.

Стрічка новин