Цієї неділі вітання приймають люди у білих халатах

Напередодні професійного свята свою порцію побажань отримали від вдячних пацієнтів працівники Полтавського обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни. До Дня медика ветеранські організації для них підготували концерт, а спонсори – подарунки.

День медичного працівника персонал Полтавського обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни відзначає разом у цьому залі. Пліч-о-пліч тут лікарі та медсестри, санітари і санітарки закладу, якому вже більше 70 років.

Сергій Голубєв, начальник КЗ «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни»

- Він організований у 1946 році на базі евакогоспіталю, який було в Полтаву переведено з Кінешми. За цей період ми звичайно оздоровили в нашому госпіталі сотні тисяч ветеранів війни.

Зараз у госпіталі працює 250 людей. Для них пацієнти, представники ветеранських організацій міста, на свято вирішили влаштувати концерт.

Ксенія Нікітчук, голова волонтерської групи Обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та бойових дій

- Вони дуже уважні. Завжди з усмішкою зустрічають, завжди допомагають, і сьогодні, в такі часи важкі для нашої країни, трішки радості хочеться внести в наше життя, і потішити лікарів, медсестер.

Кращих із кращих працівників на урочистостях нагороджують грамотами від міської та обласної влад.

Іван Якушев, заступник голови Обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій

- Вони стараються, керівництво госпіталю старається – завжди є ліки. Зубопротезування для інвалідів повністю безкоштовне, і «мости», і «коронки», усе це. Усі стараються, обладнання міняють. Дуже гарне відношення, ніяких тут скарг. Взагалі – добре.

Приєднуються до привітань і благодійники.

Іван Діденко, депутат Полтавської міської ради

- Черговий раз представники команди «Рідне місто» завітали до госпіталю, щоб привітати працівників цього госпіталю з їхнім професійним святом. І, як зазвичай, ми прийшли не з порожніми руками. На замовлення адміністрації цього медичного закладу ми закупили і передали необхідні набори інвентарю.

А продовжилося святкування виступами колективів художньої самодіяльності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію