Майбутні лікарі знайомилися із колегами-письменниками

В обласній бібліотеці імені Котляревського студенти медичного коледжу презентували доповіді про сучасників лікарів, які мають потяг до пера, про тих, хто, окрім діагнозів, пише ще й книги. Молодь опрацювала біографію й творчість полтавських лікарів, та на кілька хвилин стала лекторами.

Олександра – майбутній медик. Каже: зростала в сім'ї лікарів, тож коли прийшов час обирати майбутню професію, без зайвих вагань вступила до медичного коледжу. Сьогодні вона презентує медичну доповідь.

Олександра Некрас, студентка

- Я оглядала Олександра Архіповця. Він зараз працює в обласній лікарні ім. Скліфосовського лікарем-реаніматологом і пише в жанрі фентазі.

Студенти зізнаються: готувались досить довго. Збирали біографічні відомості про письменників у білих халатах, аналізували їхню творчість. Результатом став публічний виступ.

Лідія Вонсович, в.о. директора Полтавського медичного коледжу

- Слово лікує людину, слово медика. Художнє слово впливає на майбутній світогляд медичного працівника.

За основу доповідей студенти брали виключно полтавських сучасних авторів.

Галина Вовченко, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського 

- Різні теми зачіпаються, різні: від поезії, звичайної сюжетної прози до фентезі. Це такі письменники, як Архіповець, Володимир Ковпак... Це Олександр Пушко, який 2 рік працює.

Нагадаємо, 18 червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це свято не тільки лікарів, але і медсестер, фельдшерів та молодшого медичного персоналу. 

Стрічка новин