Бюджет Полтави 2017: куди і скільки?

Напередодні чергової сесії міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Серед головного – питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік. Куди та скільки планують витратити коштів – далі у сюжеті.

Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. На порядку денному - попередній розгляд проектів рішень одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 16 червня. Говорили про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік. Дискусія в сесійній залі виникла ще під час першого питання про виділення з міського бюджету 3 млн. грн. на фінансування ГО «Всеукраїнська спілка учасників АТО». Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко пояснила, що така сума необхідна громадській організації для реабілітації учасників АТО та для їх родин. Проте, за словами Вадима Ямщикова, дана організація справді існує, а очолює її безпосередній учасник АТО. Через те, що на засіданні постійної комісії був відсутній голова цієї громадської організації, пролунала наступна пропозиція. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Є пропозиція запросити на сесію голову цієї організації, і при розгляді змін до бюджету заслухати його, і з депутатами на сесії визначитися, підтримуємо ми цю пропозицію, чи не підтримуємо. А зараз дійсно вона спірна, ми не розуміємо, що обговорювати, бо нема цієї організації.

Більшість депутатів підтримали пропозицію Андрія Матковського. Далі на засіданні озвучили наступні суми, які планують виділити з міського бюджету. На об’єкти охорони здоров’я - майже 7 млн. грн.; на заміну вікон у навчальних закладах - 6,5 млн. грн.; на капітальні ремонти дитячих садочків та навчальних закладів - 17 млн. грн.; на харчування дітей у навчальних закладах - 4 млн. грн.; на поточні та капітальні ремонти житлових будинків - більше 40 млн. грн.; на ремонт дитячих майданчиків - близько 2 млн. грн. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- У нас 52 садка в місті, до 1 вересня всі вони будуть з пластиковими вікнами, не залишиться ні комори, ні, вибачте, туалетної кімнати, де не буде пластикових вікон. Ми комплексно до всіх програм підходимо. Я дуже прошу всіх депутатів, в тому числі ті, хто голосував за бюджет 2017 року, підтримати ці зміни і проголосувати за ці зміни до бюджету.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію