Вітали зі святом та говорили про реформу

18 червня своє професійне свято відзначатимуть медичні працівники всієї України. З цієї нагоди керівництво області зустрілося з медичним активом Полтавщини.

День медичного працівника в Україні традиційно відзначають у третю неділю першого місяця літа. Цього року свято припадає на 18 червня. З цього приводу у приміщенні медичної академії представники відповідальної професії зустрілися із головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Головком. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Я пишаюсь тим, чим займаються сьогодні медики Полтавщини, безпосередньо департамент, його керівник і взагалі всі лікарі. Це така надгуманна професія, яка вимагає від людини особливих якостей. Полтавщина сьогодні є лідером в реформуванні медичної галузі, і ціллю ставе якісні медичні послуги для наших мешканців.

Професійне свято – не єдина мета зустрічі. Говорили й про реформи в медичній галузі, обговорювали організаційне та правове забезпечення реформування сфери охорони здоров’я в Полтавській області. Зокрема, піднімали питання про проблеми, які потребують розв’язання. Серед них: фінансова незахищеність пацієнтів, низька якість та ефективність надання медичних послуг, неефективне витрачання бюджетних коштів. 

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Ми сьогодні рухаємось, реформа і структурне перетворення не лише в Україні, а й в усьому світі. Ми говоримо сьогодні не про стіни, не про будівлі. А ми говоримо про якісну медичну допомогу, яка була б доступна, зрозуміла для всіх.

За словами головного лікаря Полтавської обласної лікарні Григорія Оксака, за минулий і поточний роки було зроблено чимало. Зокрема – сучасні операції на серці. У лікарні з’явилося чимало нового обладнання. 

Григорій Оксак, головний лікар обласної лікарні ім.М.Скліфосовського

- Хочу привітати своїх колег з професійним святом, подякувати їм за професіоналізм, за роботу, турботу. Від лікарів дуже залежить здоров’я, життя, профілактика, наших пацієнтів. Реформа йде, реформа буде. В першу чергу вона направлена на те, щоб покращити і захистити наших пацієнтів, покращити роботу працівників медичної галузі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію