Голови полтавських ОСББ вимагають передачі будинків під їх управління

Обурена громадськість переконана, що таке затягування процесу є навмисним.Тому вони прийшли сьогодні на засідання постійної комісії з питань містобудування, щоб посприяти прискоренню процесу передачі.

Голови полтавських ОСББ прийшли до міської ради, щоб вимагати передачі будинків під управління співвласників. 

Неля Діткевич, голова ОСББ «Гетьмана, 5»

- На сьогоднішній день ЖЕО №2 жодного будинку, згідно з рішенням сесії від 24 березня, не передав, мотивуючи тим, що дане рішення їх не влаштовує. Тому сьогодні всі голови ОСББ збираються, щоб задати питання на комісії, чому не виконується постанова 301 та не виконується рішення Полтавської міської ради.

Люди переконані, що таке затягування процесу передачі будинків з балансу ЖЕО №2 є навмисним. 

Сергій Машковський, голова ОСББ «Альтанка, 4»

- За 2016 рік ЖЕО №2 по субсидіям отримало відшкодування від державного бюджету до 10 млн. грн., ви розумієте, за що вони борються? Вони борються за ці потоки. Тобто, вони хочуть нас відрізати від цих потоків, де держава нам сказала: субсидії отримують ОСББ, потім вкладають згідно свого рішення туди, куди вони вважають за потрібне.

Таким чином, голови ОСББ разом із депутатом Полтавської міської ради Дмитром Санчаковичем підготували новий проект рішення, який зобов’язує передавати будинки в управління згідно з порядком, затвердженим КМУ №301. 

Дмитро Сенчакович, депутат Полтавської міської ради 

- Моя пропозиція – внести даний проект рішення на сесію, якщо сесія підтримає, ми будемо списувати будинки не за списками, а в черговості подання заяв осіб, які вже створені, які будуть списуватись, їх дуже багато, зараз вони готові до діалогу.

Присутні проголосували за винесення питання про передачу будинків на баланс ОСББ на найближчу сесію міської ради, яка відбудеться 16 червня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію