В аграрній академії виводять унікальні сорти озимої пшениці

Селекцією виш займається вже багато десятиріч. Зараз мають 14 різних зразків пшениці, які занесені до реєстру, ще 8 наразі проходять державне сортовипробування. Сорти стійкі до посухи та морозів. Із цими та іншими плодами полтавської селекції науковці познайомили наших журналістів на Дні поля.

Село Бричківка Полтавського району. Тут розташовуються селекційні ділянки Державної аграрної академії. На них науковці вирощують нові сорти польових культур. Процес цей складний і довготривалий. Час створення сорту займає 18-20 років.

Микола Опара, професор кафедри землеробства та агрохімії ПДАА

- За рахунок селекції вирішується основне питання – це продовольча програма нашої держави. А друге, коли ми вступили в роки глобального потепління, відсутності або дефіциту вологи. Наша область знаходиться в зоні дефіциту, посушливості клімату, то якраз селекція відіграє в цьому плані досить велику роль.

Зараз на цих ділянках, що знаходяться на межі трьох кліматичних зон, науковці займаються вирощуванням гороху, проса, гречки, рапсу. Та найбільшу площу тут займають посіви озимої пшениці.

Володимир Тищенко, зав. кафедрою селекції, насінництва та генетики ПДАА

- Тут зараз ви бачите селекційні ділянки, де кожна діляночка, вона отримана завдяки схрещуванню двох батьківських компонентів, завдяки отриманню однієї зернини. За останні роки у нас зараз в реєстрі 14 сортів озимої пшениці. 8 сортів проходять державне сортовипробування.

Щороку в академії влітку влаштовують Дні поля. На них запрошують фермерів та представників сільськогосподарських підприємств, які безпосередньо працюють із плодами полтавської селекції. Аграрії розповідають про цю озиму пшеницю як про культуру стійку до посухи та морозів.

Іван Балюк, директор агрофірми «Україна» (Великобагачанський район)

- От у минулому році сорт, який виведений на цій сортодільниці під керівництвом академіка Тищенка Володимира Миколайовича, дала по 42 центнери. Це тоді, коли інші сорти давали набагато нижче.

Віктор Ілляшенко, керівник підприємства СТОВ Лободіно (Гадяцький район)

- На сьогоднішній день сорти озимої пшениці, на які ми робимо ставку у першу чергу, забезпечують високі врожаї в нашій зоні. А це безпосередньо і достаток у господарстві, і розрахунок за паї, і все, що безпосередньо робиться на землі.

Селекційні зразки також дозволяють коригувати строки посівів. Якщо раніше озиму пшеницю засівали на початку вересня, зараз – наприкінці жовтня. Це сорти, які мають високий вміст білка та клейковини. Ці два показники, кажуть фахівці, визначають якість зерна. Такі унікальні властивості полтавської озимої, кажуть партнери аграрної академії, відомі не лише у нашій області.

Микола Дубенець, директор селекційно-виробничого центру «ЯРОВІТ»

- З озимою пшеницею у нас, мабуть, по всій території України, в кожній області України, навіть у Львівській області, є частинки полтавської селекції, які свій шлях розпочинають з кожної невеликої зернинки з цього поля.

Особливе значення, кажуть фахівці, селекція має в умовах органічного землеробства, коли б сорти, незалежно від погодних умов, давали високі врожаї.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію