40 млн. гривень – на капітальний ремонт житлового фонду міста

Заміна вікон у під'їздах, полагодження покрівлі, встановлення нових поштових скриньок та антивандальних ліхтарів – усе це має у планах зробити міська влада в кількох десятках будинків. На якому етапі ці ремонти, та наскільки якісно вони проведені, у вівторок перевіряв депутат міської ради Андрій Матковський.

Цей будинок у Полтаві розташовується по вулиці Європейській. Проте стан під'їздів у ньому, кажуть мешканці, до цього часу залишався далеким від європейських стандартів.

Віра Павелко, мешкає за адресою вул.Європейська, 106

- Під'їзд дуже був страшний, поганий, обдертий, жахливо, погано було тут.

За допомогою у вирішенні усіх цих проблем полтавці звернулися до депутатів міської ради з команди Андрія Матковського. Зараз, кажуть, під'їзд не впізнати.

Віра Павелко, мешкає за адресою вул.Європейська, 106

- Вікна встановили, все перефарбували, перила поварили, зробили усе, що необхідно, як вдома зроблено.

А ще встановили нові поштові скриньки і так звані «антивандальні ліхтарі». Необхідні кошти, розповідає Андрій Матковський, на всі проведені роботи виділили із міського бюджету. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Завдяки децентралізації міським бюджетом на цей рік передбачено ремонт 120 дахів, 255 під'їздів і 53 підвали. Це дуже великий обсяг робіт. І як депутати ми маємо контролювати якість цих робіт.

А це вже будинок по вулиці Івана Мазепи. Полтавці, які мешкають тут, також дочекалися ремонту у своїх під'їздах. Але роботи за цією адресою проводить інша підрядна організація, на відміну від будинку по Європейській. У мешканців виникають питання щодо якості.

Людмила Чурілова, мешкає за адресою вул.І.Мазепи, 10

- Розпочали якось так ремонт у всіх шести під'їздах одразу. Розвели бруд, чесно кажучи, у всіх під'їздах, і зупинилися. Ось закінчили тільки один під'їзд, третій місяць роблять. Оце що погано.

Андрій Матковський запевняє полтавців: він особисто буде контролювати якість ремонту. А підрядники не отримають кошти в остаточному розрахунку, доки мешканці не скажуть, що зроблено «на совість». Андрій Матковський також зазначає: доки одні депутати працюють на благо громади та допомагають із ремонтами у будинках, інші за їхній рахунок роблять собі піар.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Сьогодні на тих під'їздах, де проводяться ремонти, я побачив знайомі мені обличчя депутатів міської ради, які, до речі, не голосували за міський бюджет, тобто, ті кошти, які тоді виділялися, вони руки ховали, вони не голосували, а зараз вони свої обличчя на під'їздах розміщують, які красуються, що, якщо у вас виникають питання, мені як депутату телефонуйте.

Цього року на капітальний ремонт житлового фонду будинків комунальної власності міста виділено 40 млн гривень. Ця сума може збільшитися. На наступній сесії представники команди Андрія Матковського вноситимуть пропозиції щодо додаткових коштів на проведення ремонту під'їздів, покрівель та підвалів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію