Полтавські митці вирішили відсвяткувати безвіз виставкою

Два художники та 2 фотографа виставили свої світлини з подорожей світом у відділі культури обласної бібліотеки.

Усі – представники різних спеціальностей, професійним художником чи фотографом тут себе ніхто не вважає. Їх роботи зараз прикрашають відділ культури в обласній бібліотеці. 

Галина Вікторова, завідуюча відділом мистецтв Полтавської обласної бібліотеки ім.І.Котляревського

- 2 художника, 2 фотохудожника, разом ось такий тандем. Це всі мандрівники.

Виставку принагодили до прийняття Україною безвізу. На всіх роботах – враження авторів після мандрівок.

Леонід Колесніков представив картини маслом та пастеллю, написані у Каліфорнійській Силіконовій долині. Усе розмаїття тамтешніх ландшафтів, гори, залив Сан-Франциско, Тихий океан. Автор об'їздив півсвіту, проте каже, що кращого за край, де народився, не бачив. 

Леонід Колесніков, мандрівник, викладач, художник

- Це гірський Алтай, південь західного Сибіру, і коли я розповідаю, що я із Сибіру, мені кажуть: «Ой, як жахливо», а я кажу: «Ви не знаєте, який Сибір прекрасний!»

На стіні навпроти – ліричні пейзажі доктора наук, викладача різних полтавських вузів та професора з державного управління Миколи Лахижі. 

Микола Лахижа, автор виставки

- Це роботи теж останніх двох років, в основному тут пейзажі Полтавщини, я думаю, що вони відрізняються більш такою романтичністю. Є декілька етюдів із закордонних поїздок.

В альбомі – фото з поїздок редактора журналу Полтавської аграрної академії Ксенії Колеснікової.

Оксана Колеснікова, фотограф

- Сьогодні представлені роботи з Німеччини, Венгрії, Польщі і Полтави. Чудова можливість порівняти цікаві краєвиди, культурні об'єкти Полтави і наших сусідніх європейських країн.

Із краєвидами Східних країн – Іорданії, Ізраїлю, Єгипту – Ігор Лотиш. Він – мануальний терапевт, на виставці представляє 25 фото. 

Ігор Лотиш, медик, фотограф

- В першій половині дня займаюся медициною, а фотографії – це давнє хоббі, починаючи із дитячих років, тоді всі радянські діти займалися фотографією.

Від полтавських мандрівників в обласній бібліотеці – це вже друга виставка. Картинами Леоніда Колеснікова та Миколи Лахижі і фотографіями Ігора Лотиша та Оксани Колеснікової можна милуватися протягом 3 тижнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію