З понеділка в Україні розпочала роботу дорожня патрульна поліція

Копи, які до цього працювали на території міст, тепер чергуватимуть на дорогах державного значення. Перші екіпажі виїхали на трасу Київ-Харків і в Полтавській області.

На зміну ДАІ в Україні прийшла дорожня патрульна поліція. З понеділка поки що у тестовому режимі перші екіпажі вийшли на маршрути доріг державного значення.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області

- Сьогодні такий процес розпочався, в тому числі і на території Полтавської області – від Пирятинського району, тобто, від кордону із Київською областю, до кордону із Харківською областю. Вся ця територія буде обслуговуватися Управлінням патрульної поліції.

В обов'язки дорожніх патрульних, кажуть у поліції, входитиме не лише оформлення ДТП, а й реагування на випадки по лінії «102» у районі автодороги. У Полтаві ж в понеділок стартував набір до лав патрульних інспекторів. З 12 червня по 1 липня цього року усі бажаючі зможуть подати заявки на участь в конкурсі. Відбір кандидатів триватиме до 11 вересня.

Віталій Мельничук, начальник Управління патрульної поліції м.Полтава

- Обов'язково це мають бути громадяни України, вік – від 20 до 35 років. Необхідні якості і навички: висока мотивація, бажання змінювати нашу країну на краще, прагнення допомагати людям, вільне володіння українською мовою, дисциплінованість, організованість.

Плюс наявність водійського посвідчення категорії В. Конкурс передбачатиме кілька випробувань для претендентів на посади інспекторів патрульної поліції. Одне із них – тестування.

Сергій Гаврик, начальник Управління кадрового забезпечення ГУ НП в Полтавській області

- Перший тест – на загальну обізнаність, це тест на здатність людини мислити логічно, якісь математичні здібності, тест на загальний розвиток людини. Другий тест – це... Ми б хотіли, щоб до нас прийшли люди, які вже знають Закон України «Про Національну поліцію», знають Конституцію України, знають засади антикорупційного законодавства України, і саме з цих питань буде другий тест.

Після цього на майбутніх інспекторів очікуватиме проходження медобстеження, перевірка рівня фізичної підготовки та співбесіда із поліцейською комісією. Під час цього набору патрульна поліція Полтави планує заповнити 205 вакансій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію