Загострення ситуації в зоні АТО

Джерело: REUTERS

НЗФ ОРДО обстріляли житлові сектори в населених пунктах Жованка, Графське та Ольгінка

Українська сторона СЦКК повідомляє, що вночі та в першій половині дня 12-го червня НЗФ ОРДО обстріляли три населених пункти Донецької області.

В селищі Жованка (частина Зайцевого) внаслідок обстрілу загорівся житловий будинок у провулку Арсен’єва. Там посічено фасад та вибиті шибки. В селищі Графське (Комсомольський) крупнокаліберний боєприпас вибухнув на дорозі поблизу будівлі по вулиці Молодіжна. Також внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено гуртожиток, де мешкали студенти Лісного коледжу. На щастя, серед місцевих жителів ніхто не постраждав.

В населеному пункті Ольгінка по вулиці Центральній пошкоджено більше десяти житлових будинків – осколками посічені стіни, побито вікна, пошкоджнні покрівлі. В результаті обстрілу виведено з ладу електричнуо підстанцію: більше ста приватних домоволодінь залишилися без світла.

На місці обстрілів працюють спостережні групи української сторони СЦКК. Інформація щодо наслідків обстрілів уточнюється.

Таким чином, НЗФ ОРДО в черговий раз підтверджують своє ігнорування Мінських домовленостей, та прагнення подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію