24 коти шукають собі господарів

Усі ручні, проліковані від паразитів, більшість привчена до лотка. Нагадаємо: минулого тижня волонтери знайшли тварин в одній із полтавських квартир. Їх господарка потрапила до лікарні, коти були хворі та виснажені від голоду.

У чистих клітках та перед повними мисками їжі – це коти, яких тиждень тому забрали із квартири на Київському Шосе. Нагадаємо: волонтерів запросили стурбовані мешканці, мовляв, по сусідству живе два десятки котів, від них – бруд і сморід, господарка ж потрапила до лікарні. Зараз тварини – у пункті перетримки, самок встигли простерилізувати. За всіма доглядають волонтери. Олена приїздить 2 рази на день – нагодувати, прибрати, полікувати.

- Всіх обробили, всі нормальні, будемо пристроювати.

Коти були виснажені від голоду, покусані блохами та з вушним кліщем. Ліки, їжа, туалетний наповнювач – усе куплене за власний кошт, трохи допомогли небайдужі полтавці. 

Олена Єдігарєва, волонтерка

- В основному зараз гостро стоїть питання – по сухі корми та наповнювачі. Тому що йде спека, я щодня привожу каші – скисають, якщо чесно.

Волонтери зізнаються: доглядати за всіма котами – не вистачає рук, і без новоприбульців на пункті перетримки – як у рукавичці.

Олена Єдігарєва, волонтерка

- З Київського Шосе забрали 24 кота, 3, чесно, втекли з кліток, але ми їх бачимо, вони тут, на КАТП у нас бігають, в подальшому намагаємося їх виловити. 5 забрали дівчатка-волонтери в квартиру на перетримку. Двох кошенят забрала моя племінниця. Інші 13 котів – будемо їх обробляти, годувати, надавати їм гарного вигляду.

Зараз за цією адресою проживає 120 собак та майже 30 котів. Деякі тут – чи не все життя. Довгожителькою називають і ось цю схожу на лагідну ведмедицю «двортер'єрку» Трулю. 

- Дівчинка, стерилізована. Все-одно, хоч вона і довгожитель, ми шукаємо їй хорошого господаря.

Цих малят разом з мамою підкинуло одне із комунальних підприємств міста. Цуценятам – півтора місяці, вони раді людям. Нові жителі сюди прибувають часто, для кожного тут мріють знайти господаря.

Євгенія Головня, фахівець з реєстрації та обліку домашніх та безпритульних тварин КАТП-1628

- Деяких ми привозимо з відлову, буває таке, що мешканці нашого міста скаржаться на деяку собаку, ми відловлюємо і привозимо сюди, стерилізуємо, щеплюємо, і тут собака чекає свого господаря, також дуже часто підкидають нам під ворота.

Працівники пункту перетримки говорять: щомісяця віддають у добрі руки до півтора десятка тварин. Чомусь котам знайти домівку виявляється легше, ніж собакам.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію