Полтавські журналісти відпрацьовували стрільбу по мішенях

Серед працівників засобів масової інформації відбулися змагання у тирі. Завдання для учасників – із 25 метрів зробити 10 влучних пострілів із малокаліберної гвинтівки.

Журналісти зазвичай словом роблять постріли «в ціль». А як щодо їхньої вправності зі зброєю, вирішили перевірити в обласній раді. З нагоди Дня журналіста, що минув 6 червня, у тирі на стадіоні «Динамо» влаштували чемпіонат області зі стрільби. Перед стартом – короткий інструктаж.

3 пробних постріли, 10 – «на залік». Серед перших сміливців на вогневий рубіж йде Володимир Лазарєв. Останній раз із такої гвинтівки він, каже, стріляв ще у школі. Тож на призові місця сьогодні не розраховує.

Володимир Лазарєв, військовий кореспондент

- Тільки як на участь, як на створення позитиву, такого собі драйву, елементу змагань, щоб надати змогу більш молодим проявити себе. Чесно кажучи, завдання перемогти сьогодні не стоїть. Вже те, що я відчуваю себе часткою цього колективу журналістського, – це вже перемога.

Загалом, кажуть медійники, вміти поводитися зі зброєю для журналістів – потрібний навик.

Сергій Котелевець, оператор Інтернет-видання «Трибуна»

- Гадаю, кожен має вміти володіти зброєю. Аде це не повинно бути пов'язано з тим, щоб себе вміти захистити. Це просто повинен бути навик кожного. Зараз так, небезпечно, але все ж таки люди всі різні, і зброю можна використовувати по-різному.

Переможців у змаганнях визначали окремо у хлопців та окремо у дівчат. Перше місце серед чоловіків виборов журналіст «Газети по-українськи» Денис Скриль. Серед дівчат найбільш влучною була журналістка телеканалу «Місто» Крістіна Брігіда.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію