«Відкривай Україну» – фестиваль інноваційної освіти

Пройшов він на базі Полтавської державної аграрної академії, куди з’їхалися учні 7-11 класів з трьох областей країни: Київської, Сумської і Полтавської. Того ж дня у виші  відкрили Парк цілей сталого розвитку «Стежками академії».

Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну» відбувся у Полтавській державній аграрній академії. 

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА з молодіжних питань, координатор проекту «Відкривай Україну» у Полтавській області 

- До нас приїхали представники із трьох областей: Київська, Сумська та Полтавська. Це учні 7-11 класів, які протягом майже пів року готували свої соціальні проекти, які вже реалізовані в школі та своїх малих містах.

Команда з Пирятина «Глобал» приїхала представити свій проект. Вони створили у своєму місті парк для відпочинку.  

Рувім Цікал, команда «Глобал» м.Пирятин 

- Ми все робили своїми руками. Небайдужі люди нам допомагали з усім. Тобто, коштів ми своїх не вкладали. Усі все робили своїми руками. Ми там зробили гірку, квіти, збудували альпійську гірку, скамейку, зробили з пеньочків доріжки дуже гарні.

Того ж дня у виші відкрили Парк цілей сталого розвитку «Стежками академії».

Антон Назаренко, ініціатор створення парку «Стежками академії»

- До нас багато приходе людей з міста, батьки з колясками, школярі, всі просто гуляють. Багато хто з них не знають, що знаходиться на території. У нас дуже багато дерев, які занесені в Червону Книгу, багато дерев, які є тільки у нас по всій Україні.

На території академії розташували 17 QR-кодів, які допоможуть відвідувачам побачити найцікавіші місця.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію