Посли ЄС схвалили продовження "кримських" санкцій

У Євросоюзі схвалили принципове рішення продовжити на рік санкції проти економіки окупованого Росією Криму.

"Посли схвалили рішення продовжити обмежувальні заходи проти економіки нелегально анексованого Росією Криму. Як очікується, 19 червня формальне юридичне рішення з цього питання ухвалить без обговорення Рада ЄС у закордонних справах", - розповів співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, у червні 2014 році ЄС у відповідь на окупацію Росією АР Крим увів секторально-економічні обмежувальні заходи проти російської економічної діяльності на території півострова.

Йдеться про заборони та обмеження для компаній і приватних осіб з ЄС щодо діяльності в Криму у торговельно-економічній, фінансовій та інвестиційних сферах, енергетиці, туристичній галузі.

Європейці та зареєстровані в ЄС компанії не можуть купувати нерухомість або юридичні компанії у Криму, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги. Туристичним операторам ЄС заборонено надавати послуги в Криму та Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не можуть заходити до портів Кримського півострова, за винятком екстрених випадків.

Окрім цього, заборонено експорт деяких товарів і технологій кримським компаніям або для використання в Криму. У зворотному напрямку заборонений імпорт товарів із Криму, за винятком якщо вони мають сертифікат походження, виданий уповноваженим органом влади України.

Заборони та обмеження стосуються транспортної, телекомунікаційної та енергетичної галузей, пошуку, розвідки і видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію