Хто найкращий журналіст Полтавщини?!

Саме сьогодні, 6 червня, визначили 10-ку професіоналів у сфері ЗМІ. 5 номінацій та понад дві сотні конкурсних робіт – така математика обласного конкурсу «Журналіст року».

Ось вона, відзнака, про яку мріє кожен працівник ЗМІ. Понад 200 авторських робіт, майже 50 журналістів, та лише місяць, впродовж якого визначали переможців конкурсу «Журналіст року».

Вікторія Пилипенко, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

- П'ять номінацій: «Громадянська позиція», «Найкраще подання резонансного матеріалу», «Журналістський доробок», «Кращий сюжетний матеріал» та «Кращий дизайн видання».

Миргород, Кременчук, Лубни і, звичайно, Полтава – тут зібрались журналісти з усієї області. Олександр Назарець представляє лубенську телекомпанію. Зробив низку резонансних сюжетів. Через один з матеріалів мало не був звільнений з роботи. 

Олександр Назарець, журналіст (Телекомпанія «Лубни»)

- Це другий рік, коли я подаю на «Журналіст року». Цьогоріч я подавав матеріал на «Найрезонансніший сюжет». Це був сюжет про п'яного батюшку, отця Анатолія. Цей матеріал дублювали інші канали.

Не професія, а стиль життя. Інна Безугла в журналістиці 12 років. Та, незважаючи на свій досвід, нагорода «Журналіст року-2017 – одна з перших.

Інна Безугла, журналістка (Полтавська студія «Місто»)

- Мені завжди здається, що хтось інший більш заслуговує на перемогу. На мою думку, полтавські журналісти піднімають теми більш гострі. Позмагатися інколи хочеться, скажу чесно, хоча я розумію, що молоді журналісти сильніші за нас, але ми теж щось робимо.

Серед нагороджених є і ті, хто в своїй перемозі був впевнений. І навіть конкуренції з боку колег не відчув.

Ганна Волкова, власний кореспондент газети «Факти»

- Я знаю, що я роблю. Я знаю, що я професійно працюю. Я ніколи не фальшивлю. В мене було 2 матеріали, які стосувалися атошників. Один з них, загиблий Геннадій Біліченко. Я вважаю, тоді почалася війна.

Зараз цих людей нагороджують. У більшості з них в одній руці – грамота, а в іншій – мікрофон чи камера, диктофон або записник. Так професійне свято відзначають журналісти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію