Вперше у Полтаві пройшов Всеукраїнський чемпіонат з триатлону

У змаганнях взяли участь не тільки професіонали, а й аматори. На змагання завітали учасники з різних міст України. Всі вони подолали дистанцію 750 метрів плавання, 20 кілометрів вело-етапу та 5 кілометрів бігу.

Вперше у Полтаві пройшов відкритий чемпіонат України з триатлону серед молоді та змагання серед любителів «Полтава триатлон спринт 2017». На старт вийшли професіонали та аматори, які подолали дистанцію 750 метрів плавання, 20 кілометрів вело-етапу та 5 кілометрів бігу. 

Андрій Більда, президент федерації триатлону України

- Триатлон у світі є одним з найбільш популярних оздоровчих видів спорту після оздоровчого бігу. Ми ідемо на другому місці. В Україні, якраз аматори, їх дуже було мало, але останні кілька років цей напрямок дуже активно розвивається. Прекрасна організація змагань, дуже вдячні місцевій владі.

Цього разу у змаганнях взяли участь понад 140 осіб, як чоловіків, так і жінок. 

Олександр Масленко, учасник змагань серед любителів «Полтава триатлон спринт 2017»

- Організація – на вищому рівні. Я очікував більше, а вийшло ще більше. Я під враженням, все круто. Чекаю ще один такий старт у нашій Полтаві.

Учасник з Харкова Антон Блохін подолав дистанцію та фінішував першим. 

Антон Блохін, переможець змагань серед любителів «Полтава триатлон спринт 2017»

- Скільки у мене стартів було, коли перший раз організовують гонку, дуже багато «підводних каменів», багато де можна спіткнутися, але в Полтаві організатори впоралися. Була дуже гарна організація.

Представники міської влади не тільки допомогли в підготовці, але й взяли участь у змаганнях. Випробувати себе вирішила секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради 

- І не мріяла про те, щоб брати участь. До мене звернулись організатори чемпіонату України з триатлону з пропозицією допомогти в організації, бо це вперше в Полтаві. І чемпіонат з триатлону був в плані Міністерства спорту України.

Всі переможці отримали приємні подарунки від спонсорів змагань.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію