Перша черга "ОХМАТДИТу" запрацює в листопаді-грудні, - Володимир Гройсман

Перша черга Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», де завершуються будівельні роботи й ведеться монтаж обладнання, буде здана в експлуатацію в листопаді-грудні поточного року, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він проінспектував хід будівельних робіт, які були відновлені восени 2016 року після трирічної перерви.

«Ми були тут рік тому, і бачили, як лікарня потроху перетворюється на найбільший корупційний об’єкт країни. Але сьогодні можна сказати, що будівництво завершується.

В листопаді-грудні  перша черга буде здана. Зараз головне завдання – провести прозорі тендери із закупівлі обладнання, аби осучаснити клініку», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що наразі йдеться про ввід в експлуатацію першої черги лікарні – великого лікувального комплексу на понад 26 тис. квадратних метрів із системами МРТ та іншим обладнанням, яке дозволить проводити надскладні процедури українським дітям різного віку.

Загальна вартість коштів, які можуть бути витрачені до кінця поточного року на закупівлі та проведення необхідних монтажних та будівельних робіт – близько 1 млрд грн.   

«У нас буде надсучасна, прекрасна клініка, в якій будуть отримувати висококваліфіковану допомогу, - сказав Глава Уряду. - Цього року до завершення (всіх робіт) витрати (становитимуть) біля 1 млрд грн. Ми раціонально підходимо до витрачання бюджетних коштів.

 Далі продовжимо будувати, аби в 2019 році все завершити".

Як повідомлялося, весь комплекс оновленого «ОХМАТДИТу» становитиме понад 67 кв м – декілька блоків, в яких розміщуватимуться 10 сучасних хірургічних відділень, 5 онкологічних і гематологічних відділень та діагностичне відділення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію